Chtěli byste podpořit některou z charitativních organizací, ale nemáte potřebné finance? To nevadí, protože česká firma ALBI to udělá za vás. Jedinou věc, kterou musíte učinit je stát se fanouškem ALBI na Facebooku. Společnost ALBI se rozhodla za každý nový LIKE poskytnout 5Kč Unii Roska, která pracuje s lidmi s roztroušenou sklerózou.

Albi, Malý dobrodruh
Staňte se fanoušky ALBI na Facebooku a Unie Roska obdrží 5 Kč. Foto:www.albi.cz

„Prostřednictvím jedné z našich kolegyň máme možnost setkat se s nemocí, která nese nesympatický název: roztroušená skleróza. Veronice byla roztroušená skleróza diagnostikována v loňském roce a vyrovnávat se od té chvíle musí s celou řadou problémů, které tato nemoc přináší. Začali jsme proto hledat cestu, jak pomoci,“ říká Radomír Švec, jednatel firmy ALBI.

ALBI ocení možnost informovat zájemce o novinkách, které pro ně připravuje, a Unie Roska zase potřebuje finance na své projekty. A protože mottem ALBI je „malý dárek pro velkou radost“, rozhodla se firma věnovat Unii Roska 5 Kč za každého nového fanouška svých stránek na Facebooku.

Do 15. 12. 2012 tedy můžete Facebook využít opravdu efektivně!

Stačí se přidat na https://www.facebook.com/AlbiCR.

Něco málo o firmě ALBI

Firma ALBI Česká republika je jedním z největších českých výrobců a prodejců přání do obálky, personifikovaných dárků, balicího sortimentu a společenských her. Najdete ji v obchodech a ve značkových dárkových prodejnách po celé ČR, SK a PL.

Více informací na www.albi.cz.

Něco málo o  Unii Roska

Posláním Unie Roska je pomáhat lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní důstojný a plnohodnotný život. Ve své činnosti navázala na spolky (kluby) Roska, které v ČR vznikaly od roku 1983. Jako Česká multiple sclerosis (MS) společnost je aktivním členem mezinárodní federace MSIF a její evropské platformy EMSP při EU. Velice efektivní je svépomoc postižených přitom – ta je realizována také v samostatných regionálních Roskách s využitím iniciativy „zdola“. Sdružení má celorepublikovou působnost ve všech 14 krajích ČR a má více než 3 300 členů.

Více informací na www.roska.eu

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*