Web Fotoguru.cz přichází s novým a hodně užitečným přehledem monitorujícím fotoknihy, akce a slevy.

Asi to znáte: množství fotografií v počítači nebo mobilu stále narůstá a jednou za čas vás přepadne pevné odhodlání: nechám vyrobit fotoknihu!

Odhodlání však občas trochu ztíží pohled na konečnou sumu, kterou je nutné investovat – jen trochu lepší kniha třeba velikosti A4 může hravě stát vyšší tisíce korun. Tedy po prvotním odhodlání často přichází hektické hledání, kde by bylo možné ušetři a pátrání po tom, kdo nabízí na fotoknihy akce a slevy.

Fotoknihy akce a slevy
Vyrobit fotoknihu je skvělá zábava, zabere však hodně času, energie i peněz.

Akce na fotoknihy se často mění

Může to zabrat docela hodně času – v danou chvíli na českém trhu působí možná dvě desítky firem, které nabízejí tisk fotografií a i výrobu fotoknihy, a vše projít tedy nemusí být rychlé ani snadné. Navíc: ne vždy se dá poznat, zda lákavě vypadající nabídka na způsob “už jen dva dny sleva 30 %” je opravdová, nebo jen tak trochu umělá, protože je k mání vlastně neustále, byť pod různými názvy.

Fotografům nyní přichází na pomoc web Fotoguru.cz, který sestavil nový přehled Fotoknihy: Akce a slevy, němž se zaměřuje právě na to, jak se rychle zorientovat v aktuální nabídce a vybrat opravdu nejlepší cenu a přiměřenou kvalitu.

Přehled akcí na fotoknihy bude pravidelně aktualizovaný, v danou chvíli zahrnuje celkem více než 10 hlavních hráčů působících po celé ČR. U každého z nich je stručné shrnutí, ale hlavně link na jejich webové stránky, kde je možné velmi rychle zjistit, co je v nabídce.

Fotografové rychle nejdou nejlepší akce

Čtenář se tedy díky tomuto unikátnímu přehledu dokáže velmi rychle zorientovat, porovnat ceny a – například s odstupem několika dní – vyhodnotit, jak moc je konkrétní nabídka výhodná.

Samozřejmě, autoři předpokládají, že tento přehled slev na fotoknihy bude postupně aktualizován, ale zároveň je zjevné, že jeho největší síla je právě v přehlednosti a jednoduché struktuře. Na pár kliků je prostě možné rychle “proskenovat” všechny možné varianty a vybrat tu nejrozumnější.

Zkrátka, nový přehled vám pomůže vyrobit vaši vysněnou fotoknihu…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*