Zúčastnili jste se závodů s kočárky nebo byste se chtěli o tomto netradičním, ale přesto ve světě velmi oblíbeném sportu něco dozvědět?  Strollering nepůsobí jako samostatná aktivita, ale jde především o soubor činností, kterými se zabývají hlavně matky na mateřské dovolené.  Jaké další  zajímavé akce jsou v plánu?

Aktivity na mateřské dovolené, Malý dobrodruh
Zkuste prožít mateřskou dovolenou trochu jinak.. Foto: www.kouzelnyhrad.cz

Mateřská v pohybu aneb Tak torchu jiná procházka s kočárkem je soubor sportovních aktivit pro maminky (nejen) s kočárky. “Naším hlavním cílem je maminkám ukázat, že mateřská lze opravdu strávit v pohybu, aktivně, nabitě a s humorem”, říká zakladatelka celého programu Edita Berková. Strollering nabízí i seberealizaci na mateřské formou školení, které nabízí. “Maminky milující pohyb a sport mají šanci se stát lektorkou Strolleringu a strávit tak trochu jinou mateřskou.”, dodává Berková.

Projekty našich maminek

V loňském roce se díky úžasným akčním maminkám podařila například první módní kolekce sportovního oblečení (nejen) pro maminky, byli hlavním organizátorem celorepublikové výroby Větrníků pro Slané děti, se ztřeštěným tanečním vystoupením vystupovaly na více než 20 místech včetně Václavského nám. a Dejvického divadla a mnoho dalšího.

Závody ve strolleringu

Jako jeden z největších úspěchů je, že se team rozrostl v minulém roce na neuvěřitelných 80 maminek-lektorek po celé ČR a že letos, 7.4.2013 úspěšně proběhl 2. ročník celorepublikových závodů kočárků ve sportovní chůzi na vzdálenost 100 kroků. “Závody se uskutečnily na 25 místech po celé ČR a pro neziskovou organizaci Klubíčko se díky startovnému 30 Kč vybralo něco okolo 25 000, což je neuvěřitelné a já osobně si toho nesmírně vážím”, doplňuje Berková.

Více o Strolleringu a zajímavých projektech na www.strollering.cz.

O autorovi: Zuzana Rybářová (255 dalších článků)

Mgr. Zuzana Rybářová, mediální konzultant a zároveň známá novinářka zaměřující se na cestovatelský sektor. Pracovala mj. jako šéfredaktorka časopisu Travel Digest, dnes je sama sobě šéfem v kreativní agentuře Amaze.cz, v níž působí především jako konzultantka v oboru Public relations. A samozřejmě: vede portál Malý Dobrodruh.cz a je pravidelným hostem pořadu Sama doma České televize. Více si o ní můžete přečíst zde: Zuzana Rybářová - profil.


(Visited 105 times, 1 visits today)

Související články

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*