Neradi kupujete zeleninu v supermarketech, kde jsou právě tyto potraviny ve strašném stavu? Pak podpořte naše sedláky, kteří se o pěstování zeleniny starají opravdu kvalitně a také ekologicky.

Bedýnky, Malý dobrodruh
S komunitními bedýnkami si můžete být jisti, že zelenina, kterou kupujete je kvalitní. Foto: www.bio-bedynky.cz

Pak se můžete připojit do Komunity podporujme svého sedláka, která sdružuje aktivní spotřebitele, kterým není za těžko obětovat trochu svého volného času pro získání kvalitních potravin za dobrou cenu.  Zajistíte si dodávky biozeleniny, vajec a mléka na celou sezonu a budete každý týden či 14 dní dostávat to co se zrovna na polích a pastvinách našich sedláků urodilo. To vše za dobrou cenu (průměrně 215,- Kč za 7 kg ovozelu), trochu volného času (členové společenství sama zajišťují chod distribučního místa,  administrativu skupiny, atd.) a závazku sedlákovi, že budete odebírat po celý půlrok.

Navíc se můžete seznámit se spoustou lidí, kteří mají podobný zájem jako vy – kvalitní potraviny, vyměňovat s nimi recepty a zkušenosti a získat třeba nové přátele, a také aktivně ovlivňovat jak bude společenství fungovat do budoucna.

Více informací na www.bio-bedynky.cz.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*