Jakou jinou destinaci pro práci, ale i odpočinek si mohly zvolit vítězky České Miss 2015 než právě Jižní Tyrolsko? Proč zrovna Jižní Tyrolsko? Čtěte a dozvíte se.

Česká miss, Malý dobrodruh
Nejkrásnější dívky České republiky v Jižním Tyrolsku. FOTO: Česká Miss 2015/NAVARAFOTO.cz

Nová Česká Miss Nikol Švantnerová vyrazila na své první focení do Jižního Tyrolska/Südtirol, regionu na severu Itálie. Na cestě ji doprovázela i Česká Miss World Andrea Kalousová a Česká Miss Earth Karolína Mališová.
V luxusním lyžařském středisku Alta Badia se propojila krása Dolomit s leskem nejkrásnějších českých dívek. „Jsem tu poprvé a velmi si to užívám. Dolomity jsou krásné, ochutnala jsem i místní speciality. Například špek mě nadchnul,“ říká Česká Miss Nikol Švantnerová. „Vždycky jsem ráda, když mohu vyrazit na hory,“ doplňuje Karolína Mališová.
Čtyři dny, které dívky strávily v Jižním Tyrolsku, byly nabité. Fotily se na horských chatách Las Vegas a Piz Boe. Ve wellness, na apres-ski, s rolbou Prinoth, na lyžích i na sáňkách. „Nejvíce mě nadchlo sáňkování,“ říká Nikol Švantnerová.

Kam nejkrásnější české dívky v Alta Badii přišly, vzbuzovaly velkou senzaci. „Fantastico,“ opakoval majitel horské chaty Las Vegas Ulli Crazzolara, který dívkám snášel, co jim na očích viděl.

Nejkrásnějším českým dívkám zbyl čas i na jejich koníčky. Nikol s Karolínou vyrazily na snowboard, později vyzkoušely i lyže. Andrea se zde postavila na lyže po dlouhé době. První sjezd se nechala vést lyžařským instruktorem, s každou jízdou se ale zlepšovala. Po hodině už si troufla i na několikakilometrový sjezd do údolí. A šlo jí to parádně. „Jarní lyžování mě nadchnulo. Poprvé jsem zažila, že na horách může ležet sníh a přitom se dá na kopci chodit v tričku,“ uvádí Andrea.

Dívky se fotily v oblečení VIST. „Je nádherné. Jedním z největších zážitků bylo, když nás oblékli do leopardních modelů a vyvezli nahoru na skútru,“ dodává Nikol Švantnerová.

Dívkám se v neděli odjíždět domů nechtělo a slibovaly, že se sem brzy vrátí. „Hned bych sem vyrazila s partnerem nebo rodiči,“ uvádí Karolína Mališová.

Více informací o Jižním Tyrolsku naleznete na stránkách:
www.suedtirol.info a na www.facebook.com/jiznityrolsko

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*