Reportéři z našeho spřáteleného webu http://www.receptyproděti.cz/ vám přinášejí recenzi dalšího místa, kde se bude líbit celé rodině – v rodinné kavárně a cukrárně Kafé a Kakao!

Cukrárna a kavárna Kafé a kakao
foto: www.receptyprodeti.cz

Tahle baby friendly kavárna a cukrárna je ukryta v samém srdci pražských Vinohrad, kousek od parku Grébovka. Má příjemný nekuřácký interiér, kde se díky dětskému koutku zabaví i ty největší „mamánci“. Rodiče ocení hifi zdarma, zajímavé čtení a samozřejmě kávu, čaj a něco k zakousnutí.

V nabídce Kafe a Kakao najdete různé zdravé, sezónní a lahodné sladké i slané koláče za cenu okolo 50,- Kč. K dostání jsou i polévky, sendviče nebo studené a teplé saláty od 89,- Kč. Kromě kávy a čaje si můžete objednat mléčné koktejly za 49,- Kč nebo také karo za 39,- Kč zalité třeba sojovým mlékem. Najdete zde i obchůdek se samými dobrotami jako jsou bio sirupy, bio čokolády nebo džemy z Dalmácie.

A co víc? V Kafé a Kakao se pořádají různé akce, divadla, workshopy a můžete tam dětem uspořádat mejdan. Pokud počasí přeje, dá se sedět i venku.

Otevřeno od pondělí do neděle od 10 do 19 hodin.

Tip: Kafe a Kakao najdete i na Facebooku, dozvíte se tam, co mají ten den dobrého nebo jaké akce se tam konají – www.facebook.com/pages/Kafé-a-kakao.

Kontakt:

Kafe a Kakao

Americká 2

Praha 2

www.kafekakao.cz

Zdroj: www.receptyprodeti.cz

Tags:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*