Boom slevových webů v České republice využívá další hráč na trhu. Počátkem srpna spustil ostrý provoz nový slevový katalog chcemeSlevy.cz, který ovšem oproti slevovým portálům a rozcestníkům přináší několik novinek i konkurenčních výhod. Nesnaží se nabízet všechny slevy, ale pouze vybrané, které pracovníci portálu sami osobně vyberou a doporučí.

slevový portál
Foto: archiv www.chcemeslevy.cz

Denní výběr toho nejlepšího najdou návštěvníci vždy na úvodní stránce. Druhou a neméně zajímavou konkurenční výhodou je přesná selekce produktů a služeb dle požadavků zákazníka. Uživatel si nastaví přesné parametry, hlídací pes Azor pak slevu vyčmuchá a zašle na zákazníkův e-mail. Obě vychytávky dosud na trhu chyběly a právě díky osobnějšímu přístupu i přesnějšímu zacílení se katalog chcemeSlevy.cz hodlá stát významným hráčem na trhu. Správný směr potvrzuje již přes dva tisíce fanoušků, které portál získal během tří týdnů.

Hlídací pes Azor vám vyčmuchá slevu podle vašich představ

Množství nabízených slev na nejrůznějších serverech neustále roste, ale ne každý má čas trávit dlouhé hodiny hledáním té pravé. Na serveru chcemeSlevy.cz nic takového dělat nemusíte. Stačí si pořídit hlídacího psa Azora. Vyčmuchá vám slevu přesně podle vašich požadavků a zadání. Azor má totiž na serveru chcemeSlevy.cz dokonalý přehled o katalogu zboží i služeb z mnoha segmentů: nechybí gastronomie, krása a péče o tělo, sport, adrenalinové zážitky, ale také široká nabídka slev na nejrůznější kulturní akce. K dispozici je rovněž nepřeberné množství slev na pobytové akce, o které je společně s nabídkami na gastro zážitky a služby zaměřené na krásu či péči o tělo mezi zákazníky největší zájem.

Vycvičte si poslušného hlídacího psa

Jak vlastně hlídací pes Azor pracuje? Stačí mu zadat povel s přesnými parametry a můžete si být jisti, že vám vaši vytouženou slevu ohlídá, ať půjde o luxusní večeři v příjemné restauraci nebo pobytový zájezd v cizině. Jakmile svůj úkol splní, zaštěká, nebo jinými slovy, zašle vám informaci o slevě na váš email. Zaslání zprávy je jednorázové. Jakmile vám informace dorazí do vaší pošty, váš předchozí pokyn se automaticky smaže a hlídací pes bude čekat na další úkol. Azora si můžete pořídit zdarma po jednoduché a rychlé registraci na slevovém serveru chcemeSlevy.cz. Za 3 týdny provozu už je zřejmé, že Azora budou vyhledávat především zájemci o konkrétní pobyt a dovolenou.

Pětistovka atraktivních slev denně

Provozovatelé serveru chcemeSlevy.cz nabízejí každý den přes 500 jedinečných slev od 37 největších a prověřených prodejců, mezi které patří například Zapakatel.cz, Hyperslevy.cz, Primasleva.cz a další. Ty nejlepší a nejzajímavější denní nabídky, které pečlivě prověří a doporučí prověření pracovníci katalogu Chcemeslevy.cz, se pak objeví vždy na úvodní stránce.

Katalog chcemeSlevy.cz je aktivní v desítkách měst po celé České republice. Jeho návštěvníky čeká jednoduché i přehledné uživatelské prostředí s praktickou navigací, intuitivním designem a rychlou odezvou při vyhledávání.  Více informací na www.chcemeSlevy.cz

One Comment

  1. Anonym says:

    lahůdka

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*