Zapomeňte na hrůzné obrazy z dob před dvaceti lety. Bibione už není supermarket na koupání u moře. Lesy stanů a kulhavou infrastrukturu vystřídaly moderní hotely, apartmány a penzióny.

Foto: www.ckneckermann.cz

„Restaurace, kavárny, cukrárny, bary, pizzerie a parky v Bibione, wellness a termální lázně v Bibione Thermae zde nabízejí vybavení jako stvořené k relaxaci, procházkám v zelených piniových hájích a koupání v moři nebo v termálních lázních,“ vyjmenovává Pavel Zigáček, specialista na zájezdy Autem Evropou Neckermann Cestovní kanceláře.

Národní parky na dosah

V blízkosti se navíc nacházejí národní parky Valle Grande a Vallesina, kde si odpočinete při procházkách krásnou přírodou. Návštěvu lze také zpestřit výletem do nedalekých Benátek, zajet můžete i do romantické Verony nebo do Terstu, oblíbené jsou též plavby kolem zdejších lagun a ostrovů. Pokud vyrazíte vlastním autem a využijete prověřeného ubytování z nabídky Neckermann Cestovní kanceláře, budete se moci v klidu soustředit na poznávání nového Bibione.

 Je to kousek do Benátek

Známé jadranské letovisko Bibione nacházející se 100 km východně od Benátek si v devadesátých letech získalo kredit mekky masové turistiky s nejnižší možnou cenou a úrovní. Pro výbornou polohu letoviska se sem hrnuly davy mořechtivých výletníků i z bývalého východního bloku. „Někdo má tyto vzpomínky stále živé, ale kdo sem zavítal v posledních letech, nestačil se divit. Bibione je nyní moderní a příjemné letovisko a jeho dostupnost je bezkonkurenční. Autem z Prahy můžete 760 km vzdálenosti urazit za 8 až 10 hodin a využijete-li zájezdu z nabídky Autem Evropou, bude na vás čekat zázemí kvalitního hotelu,“ láká do Bibione Pavel Zigáček z Neckermann Cestovní kanceláře.

Na kolo nebo na brusle?

„Vyrostla zde řada hotelů a penzionů, rozsáhlá obchodní síť a zábavní parky, diskotéky i sportoviště. Za všechny stojí za to zmínit velký lunapark, nesčetná hřiště, které spolu s písčitou 11 km dlouhou a 100 až 200 metrů širokou pláží s mírnou svažitostí dna předurčují středisko pro dokonalou dovolenou rodin s dětmi,“ vypočítává výhody místa Pavel Zigáček z Neckermann CK. Sportovci zde najdou dostatek kvalitních cyklostezek a tras pro jízdu na kolečkových bruslích.

V neposlední řadě je Bibione vyhledáváno pro své termální lázně, které léčí vodou i bahenními zábaly. Termální lázně Bibione skýtají 52°C teplou vodu vyvěrajíci z hloubky 400 m. Vyhlášené jsou zdejší bahenní zábaly, inhalace a léčba vaskulárního systému. Nejmodernější část lázní vybudovaná v roce 2005 je určena pro neurologickou a ortopedickou rehabilitaci.

Tipy Malého dobrodruha: Hotel HOLIDAY APARTHOTEL najdete v Bibione přímo na pláži v části Spiaggia. Zárukou spokojenosti je jeho volba mezi 100 nejlepších hotelů z nabídky Neckermann CK. Je ideální pro rodiny s dětmi, keré si mohou užívat zábavy v dětském bazénu, bavit se při animačních programech a nebo v miniklubu pro děti od 3 do 12 let. Součástí apartmánů je také zařízený kuchyňský kout. V hotelu si můžete půjčit třeba i dětská kola, požádat o speciální dětské menu nebo za poplatek využít služby hlídání kojenců. Cena se snídaní je zde od 1160 Kč / os. / noc, s možností objednání plné penze

Prázdninová vesnička pro náročné hosty VILLAGGIO MARCO POLO se nachází také v atraktivní lokalitě Spiaggia, zhruba 800m od pláže. Kdo by k moři nechtěl chodit příjemnou procházkou, může využít bezplatné kyvadlové dopravy. Prázdninovým domovem vám zde budou komfortně zařízené řadové domy s vlastní zahradou včetně plaveckého areálu s dětským bazénkem. Ceny bez jídla zde začínají na 220 Kč / os. / noc v apartmánu až pro 7 osob.

Více informací na www.ckneckermann.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*