Když nám počasí nepřeje, abychom si mohli vyjít na krásnou jarní procházku, musíme přijít s jinou alternativou, jak strávit volný sobotní den. Radíme strávit víkend plný pohybu. Ve sportovním centru Balance Club Brumlovka vás čeká sedm hodin potu a výběr až z 22 různých aktivit.

fitness, Malý dobrodruh
Zatímco o vaše děti bude postaráno, vy si můžete dát pořádně do těla. Foto: www.balanceclub.cz

Vyrazte rozhýbat tělo do pražského sportovního centra Balance Club Brumlovka. Den plný pohybu naplánovaný na sobotu 6. dubna je oslavou šestých narozenin tohoto špičkového fitness centra. Na programu je sedm hodin pohybu s 22 různými aktivitami na výběr. Můžete se těšit např. na jógu, Zumbu, fit ball, Pump it, Pilates, TRX, Balantes Therapy, spinning, Bosu, hydrobike, aquafit, ale třeba také běžecký trénink v Krčském lese a další aktivity. Den plný pohybu je tak ideální příležitostí vyzkoušet si nové styly a najít tu správnou aktivitu, která vás bude bavit a přinášet vám radost, uspokojení a zdraví.

Akce bude probíhat od 10 do 17 hodin a na rezervaci bude zajištěno hlídání dětí. Vstup pro členy klubu je zdarma, pro nečleny za 300 korun na celý den.

Znáte Balance Club Brumlovka?

Balance Club Brumlovka je největší a nejkompletněji vybavený wellness a fitness klub v České republice, který již pět let poskytuje wellness a fitness služby na nejvyšší úrovni. Klub se nachází v administrativním komplexu BB Centrum v budově Brumlovka a na ploše 5000 m2 nabízí např. fitness a cardio stroje, aerobní sály, 25 m plavecký bazén, relaxační zónu, masáže, fyzioterapii, solárium, dětský koutek, fitness bar či střešní terasu s lehátky a slunečníky.

Více informací na www.balanceclub.cz

 

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*