Marley Coffee je gourmet káva s příchutí kakaa, tmavé čokolády, borůvek, kandovaného ovoce a sladkého karamelu. 100% Arabica a 100% bio káva je směsí pečlivě vybraných kávových zrn z celého světa, například Etiopie, Střední Ameriky, Jamajky a dalších míst, která společně tvoří dokonalý mix. Marley Coffee je fair trade, přísně dbá na dodržování etických principů při pěstování, udržitelnost a podporuje charitu.

marley coffee Malý dobrodruh
Syn slavného jamajského hudebníka splnil svému otci sen stát se farmářem vynikající kávou Marley Coffee.

Bob Marley vyrůstal ve farmářské oblasti Jamajky Nine Mile, kde získal hluboký respekt k přírodě
a lidskosti, který se stal jeho celoživotním krédem. Vždycky snil o tom, že se jednoho dne vrátí ke svým kořenům, k farmaření. Předčasná smrt mu v tom zabránila, ale jeho velký sen naplnil hudebníkův syn Rohan se svou vynikající kávou Marley Coffee, značkou, která vznikla na Bobovu počest. Rohan si z dětství dobře pamatoval rituální přípravu kávy své babičky. Ten proces se v  rodině Marleyových předával z generace na generaci a ona jej dovedla k dokonalosti. Právě podle jejího receptu a se stejnou láskou a péčí se vyrábí Marley Coffee.

Rohanova plantáž leží v pohoří Blue Mountains u Portlandu ve východní části Jamajky. Produkuje výhradně bio kávu bez použití jakýchkoli hnojiv či pesticidů.

Marley Coffee se drží filozofie rastamanů: je nejen bio, ale také etická – fair trade káva pochází výhradně z udržitelných zdrojů a nemalá část zisku putuje na charitu, konkrétně na výstavbu školních hřišť. Kromě toho značka podporuje nadaci The Kicks For Cause.

Marley Coffee Malý dobrodruh
Značka Marley Coffee má v nabídce populární kávu plnou květinových tónů, s postupně se odkrývajícími chutěmi borůvek, kakaa a koření.

Marley Coffee je stejně cool jako rytmy reggae, se kterými Bob Marley dobyl celý svět. Teď ho dobývá Rohan se svou kávou, jejíž chuť připomíná Jamaiku – ostrov věčného slunce. Všechny příchutě mají opojné aroma, bohatou, sametovou chuť a jsou pojmenovány po slavných Bobových hitech. Až se s jednou z nich usadíte do pohodlného křesla, abyste si ji v klidu vychutnali, dost možná si přitom budete broukat skladbu, která kávě dala jméno.

V aktuální nabídce jsou tyto příchutě:

Marley Coffee One Love je káva plná květinových tónů, s postupně se odkrývajícími chutěmi borůvek, kakaa, koření a dochutí třešní.
Marley Coffee Lively Up! je intenzivní, chuťově plná a zároveň vyvážená espreso směs s tóny kakaa, kandovaného ovoce a sladkého karamelu.
Marley Coffee Buffalo Soldier je směs kávy se zemitou, kouřovou a lahodně hladkou chutí. Podtóny tmavé čokolády a ovoce jí dodávají bohatou a dlouhotrvající chuť.
Káva je dostupná v balení 227 g za 259 Kč s DPH, 6 x 227 g za 1500 Kč s DPH.
Pro HoReCa účely je v nabídce 1kg balení směsi Lively Up! za 745 Kč s DPH.

Další informace: www.good-mood.cz a www.marleycoffee.com

 

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*