Čeští turisté objevují stále nové možnosti, jak prožít dosud nepoznané, navštívit atraktivní místa v zahraničí a přitom neutratit více než při standardní dovolené u moře nebo v naší domovině. K aktuálním hitům patří námořní plavby na luxusních výletních lodích, které se dají pořídit za překvapivě příznivé ceny. Ochutnejte svět z paluby luxusní lodi a užijte si vzrušující dobrodružství.

Foto: www.travelesprit.cz

Nejen evropské pobřeží, ale i lákavé destinace jako USA, Kanada, země Jižní a Střední Ameriky, východní Asie a Středního východu můžete poznávat s největším specialitou na tento druh dovolené v České republice, cestovní agenturou Travel Esprit. Stačí se dopravit do destinace, ze které loď vyplouvá, a zážitek na celý život začíná. Pokud vás neláká individuální doprava autem nebo v případě větších vzdáleností, agentura vám zajistí letenky do země odplutí. Lodě nabízejí, kromě ubytování v komfortních kajutách a apartmánech a téměř neomezených možností stravování, bohaté možnosti využití volného času a relaxace pro vás i vaše děti – od restaurací, klubů pro děti, kaváren, barů či diskoték přes sportovní vyžití (fitness, bazény a sauny) až po spa & wellness nebo nákupní centra. Samozřejmostí jsou služby osobního kabinového stewarda. Ani mezi stovkami cestujících se nemusíte obávat nedostatku soukromí, protože díky velikosti lodí nikde nevznikají žádné tlačenice a pro každého je k dispozici spousta prostoru. Zapomeňte také na historky o nevolnosti z houpající se paluby, moderní lodě jsou vybaveny technologií, díky níž se loď pohybuje jen nepatrně, což téměř nezaznamenáte. A ten fascinující výhled…

V aktuální „last minute“ nabídce Travel Esprit na měsíc duben jsou ceny za plavby s plnou penzí ještě neodolatelnější! Například pouze 4 474 Kč zaplatíte za třídenní pobyt na nové lodi Luminosa, která pluje z italské Savony přes Barcelonu, Ajaccio na Korsice zpět do Savony. V každém městě zastávka a čas k prohlídce, na lodi pak prvotřídní servis a zábava. Cena za sedmidenní plavbu na moderní a elegantní lodi Costa Concordia začíná na 10 480 Kč. Vyplouvá se z italského přístavu Savona do Barcelony, následuje Palma de Mallorca, poté La Valletta na Maltě, sicilské Palermo, po něm návrat do Itálie – zastávka v Civitavecchia a ukončení plavby opět v Savoně. Lákavá akční nabídka na sedmidenní plavbu na čtyřhvězdičkové Costa Magica podél pobřeží Itálie, Sicílie, Tuniska, Mallorky, Španělska a Francie (včetně zastávky v romantické Marseille) se dá pořídit už od 10 480 Kč.

Aktuální informace na www.travelesprit.cz

Comments are closed.