Každý správný lyžař by se měl umět postarat o své lyže, a to i v pohodlí svého domova. A kdo to neumí, tak nyní má možnost se vše naučit na workshopech domácího servisu sjezdových a běžeckých lyží, které organizuje specializovaná lyžařská prodejna Ski a Bike Centrum Radotín.

Lyžařský servis, Malý dobrodruh
Zúčastněte se jednoho z workshopů a můžete si doma připravit lyže na zimu. Foto: www.skiservis.cz

„Zaznamenali jsme u našich zákazníků velkou četnost dotazů na téma jak si doma připravit lyže, proto jsme se rozhodli odkrýt pokličku našeho know-how a ukázat všem zájemcům, jak správně servisovat sjezdovky i běžky v domácích podmínkách,“ říká Karel Studnička ze Ski a Bike Centra Radotín, „A to jak na rekreační, tak i na závodní úrovni,“ dodává.

6 workshopů

Pro sezónu je zatím připraveno šest workshopů, tři zaměřené na sjezdové a tři na běžecké lyže. Na workshopy, které probíhají v Praze – Radotíně většinou v sobotu od 10 do 16 hodin, se mohou všichni zájemci hlásit prostřednictvím formuláře na stránkách www.skiservis.cz/domaci-servis/. Zde také bude vždy vypsán termín nejbližšího chystaného školení.

Každý workshop je určen pro skupinu zájemců v počtu 8-12 osob, aby si všichni mohli po úvodní teoretické části všechny servisní úkony také prakticky vyzkoušet. K dispozici budou čtyři servisní stoly a také starší lyže z půjčovny Ski a Bike Centra, na kterých se budou zúčastnění učit.

Lyžařské hvězdy vám se vším pomůžou

Workshopy povedou zkušení servisní technici, za všechny jmenujme Petra Votavu, servismana českého národního týmu v boardercrossu, nebo Matěje Klouzala, českého reprezentanta ve skicrossu.

Účastníci workshopu obdrží certifikát o absolvování, možnost následně e-mailem konzultovat servis lyží s lektory a také slevu 10% na servisní vybavení ve Ski a Bike Centru Radotín.!

Ski a Bike Centrum Radotín je specializovaná prodejna pro lyžování a cyklistiku, založená v roce 1988. Nabízí prémiové značky sportovního vybavení a oblečení a také povozuje špičkový lyžařský a cyklistický servis, test centrum a půjčovnu lyžařského vybavení.

Více na www.skiservis.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*