Snad každý rodič si potřebuje při dovolené s dětmi alespoň na chvilku oddechnout a udělat si čas jen sám pro sebe. I proto už dnes některé hotely vychází rodičům vstříc a nabízí nejrůznější animační programy pro děti. Nově se k nim přidal turistický resort Valachy ve Velkých Karlovicích v Beskydech.

Ubytovaní hosté dvou hotelů resortu – Spa hotelu Lanterna a wellness hotelu Horal – mohou během roku běžně zdarma využívat širokou nabídku animačních programů s lekcemi cvičení pro dospělé. Po celé prázdniny až do konce srpna k nim přibyly animační programy pro děti. “Na možnost hlídání s organizovanou zábavou se hosté často ptali, když si chtěli například po návštěvě termálních bazénů v doprovodu dětí dopřát sami v klidu masáž nebo návštěvu sauny. Pro děti je každý den připravený jiný tématický program s hrami či výtvarnými aktivitami. Programy pro děti se konají vždy od 10 do 13 a od 15 do 18 hodin,” uvedl ředitel L-Spa, Wellness Horal a volnočasových aktivit resortu Valachy Martin Pařízek.

Například pondělí je zasvěceno “indiánské” zábavě, středa tvoření z papíru a korálků a minidiskotéce, v neděli se koná podvečerní táborák. Programy mohou využít i neubytovaní návštěvníci. Za celý dopolední nebo odpolední blok zaplatí 290 Kč za jedno dítě.

Vedle toho je o prázdninách rozšířena také nabídka animačních programů pro dospělé, které se dosud konaly jen o víkendech. Každý den je jinak tématicky zaměřený a zájemci si mohou vybrat během dne až z pěti různých pohybových aktivit a lekcí cvičení. Ve vybraných dnech je doplní přednášky o zdravém životním stylu. Programy mohou zdarma využít i návštěvníci Wellness dne pro zdraví. Ostatní hosté za jednu lekci zaplatí 150 Kč.

O autorovi: Zuzana Rybářová (255 dalších článků)

Mgr. Zuzana Rybářová, mediální konzultant a zároveň známá novinářka zaměřující se na cestovatelský sektor. Pracovala mj. jako šéfredaktorka časopisu Travel Digest, dnes je sama sobě šéfem v kreativní agentuře Amaze.cz, v níž působí především jako konzultantka v oboru Public relations. A samozřejmě: vede portál Malý Dobrodruh.cz a je pravidelným hostem pořadu Sama doma České televize. Více si o ní můžete přečíst zde: Zuzana Rybářová - profil.


(Visited 329 times, 1 visits today)

Související články

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*