Léto je symbolem jemně opálené a rozjasněné pleti, která nepotřebuje žádný, nebo jen minimální make-up. Váš Nude styl ale podtrhne ještě více perfektně upravené obočí, které si v létě i po něm zaslouží speciální péči. Poradíme vám, jak na to…

BeautyLash Vegan barvy na řasy a obočí
Nude styl ale podtrhne ještě více perfektně upravené obočí. Foto: www.beautylash.cz

„Letošní trend nahrává přirozené kráse. Jelikož máme v letním období hezky bronzová těla, používáme méně make-upu nebo dokonce žádný. Velmi trendy ale je mít výraznější obočí. Doporučuji navštívit kosmetičku nebo Brow bar, kde vám poradí s jeho úpravou a barvou. Barvení obočí je v letních měsících nutno provádět častěji, někdy i dvakrát měsíčně, protože vlivem sluníčka nám barva rychle bledne či se vymývá při častém koupání,“ říká kosmetička a majitelka Brow baru v Mělníku Nikol Bárová, která svými zkušenostmi přispívá na blog o kráse Pohodarky.cz.

Pokud se vám nechce, nebo třeba i nemáte čas, navštěvovat tak často odborníka, vyzkoušejte domácí barvení obočí i řas. Není se čeho bát – je to tak jednoduché, že to zvládne každý a vše máte hotovo za chvilku…

Domácí vegan barva na obočí i řasy

Své řasy i obočí krásně a na dlouho zvýrazníte a dodáte jim přirozeně vypadající objem například se sadou Vegan BeautyLash. Ta obsahuje vše potřebné pro barvení, takže vše zvládnete sama, snadno, rychle a hlavně bezpečně. Barvy totiž neobsahují žádné oxidanty, ale mimořádně šetrná přírodní barviva z rostlin, jako jsou řebříček obecný, kaštan koňský, měsíček lékařský, zelený čaj, světlice barvířská, hortensie, škumpa čínská, třezalka tečkovaná, ořešák královský, jalovec, zlatobýl, kopřiva, borůvka, drmek obecný nebo extrakt z červeného vína!

Barvy Vegan BeautyLash se nerozmazávají, jsou voděodolné a vydrží několik týdnů. Vaše oči tak budou vypadat skvěle při sportu, na pláži, kdykoliv během dne, a to i bez make-upu.

Vybírat si navíc můžete hned ze tří odstínů (černá, hnědá a tmavě hnědá). Černá barva je univerzálně vhodná pro všechny typy řas a velmi tmavá obočí. S odstíny hnědé dokonale sladíte obočí s barvou svých vlasů, což je nyní velký módní trend. A pozor: vše je hotovo za pár minut! Vegan BeautyLash koupíte na www.beautylash.cz za 297 Kč.

Zdroj informací: www.Pohodarky.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*