Už si plánujete, co budete dělat o červnových víkendech? Pak nezapomeňte na Dámskou jízdu v Radotíně, na kterou se sjedou všechny cyklistky. U toho prostě chybět nemůžete.

Dámská jízda, Malý dobrodruh
Milovníci aktivního odpočinku se rozhodně nudit nebudou. Foto: www.skibi.cz

Užijte si příjemný den, který zdaleka nebude jen o cyklistice, ale hlavně o ženách, které se rády projedou na kole, ale nejsou stroji na polykání kilometrů a počítání minut a vteřin. Nemusí nutně soutěžit a porovnávat výkony, zato zpomalí, aby se pokochaly krajinou a popovídaly si, protože vědí, že jim nic neuteče. Už 5. ročník Dámské jízdy pořádá v sobotu 6. června Ski a Bike Centrum Radotín a rozhodně to bude stát za to!

Akce vypukne ve Ski a Bike Centrum v Radotíně v 10 hodin ráno a účastnice čeká pořádně nabitý doprovodný program. Po občerstvení a welcome drinku budou k dispozici na vyzkoušení dámská testovací kola prémiových značek, a to jak horská, tak městská, a nově také silniční. Dámy shlédnou módní cyklistickou přehlídku, mohou se nechat profesionálně namasírovat, dokonale nalíčit vizážistkou a upravit si vlasy od vyhlášené kadeřnice. Stěžejní ovšem bude společná vyjížďka a na výběr bude hned ze tří tras: jedna povede lesním terénem, druhá pak po klidné rovinaté cestě podél řeky Berounky a třeří povede silničkami kolem centra. A co s sebou? Kromě dobré nálady, o níž jistě nebude nouze, stačí pouze kolo (nebudete-li si půjčovat na místě), cyklistická helma a oblečení. Vstup na akci je zdarma. Pro velký zájem o akci doporučujeme si místa rezervovat na http://eshop.kola-radotin.cz/damska-jizda/.

Více na https://www.facebook.com/events/1598675963737018/

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*