Dámy, odložte své starosti a jděte se bavit! Čeká na vás Dámská jízda, kde si při aktivním odpočinku určitě pročistíte hlavu. S dalšími dámami se tak můžete poslední květnový den podělit o své zážitky.

Dámská jízda, Malý dobrodruh
Milovníci aktivního odpočinku se rozhodně nudit nebudou. Foto: www.skibi.cz

„Půjde o událost určenou pouze pro dámy, jejímž vrcholem bude společná cyklistická vyjížďka po předem pečlivě naplánované trase v krásné přírodě Brd. Pořádná jízda to však bude nejen na kole. Dámy čeká nabitý doprovodný program s rautem, módní přehlídkou a masážemi. Budete si moci také vyzkoušet testovací kola prémiových značek Specialized a Trek a to jak horská, tak městská,“ říká Kateřina Princová, z pořadatelské společnostiSki a Bike Centrum Radotín.

Naučíte se starat jak o tělo, tak i své kolo

Akce vypukne v 10 hodin a účastnice se mohou těšit na welcome drink, servisní depo pro účastnice, mohou si nechat doseřídit zdarma vlastní jízdní kolo či si vyzvednout a nastavit testovací kolo.

Pak je čeká „blok krásy“, kdy se mohou zrelaxovat na sportovních masážích (a to před a po vyjížďkou) u masérky Jitky Strejčkové, nechat se opečovávat v Beauty Salonu Faris Moussilli, kde je odbornice poučí v péči o vlasy v létě i při sportu, na místě si budou moct nechat změnit střih vlasů, navštívit dietní poradenství Lady Noskové či vizážistku a kosmetičku Kateřinu Janováčovou.

Následovat bude společná vyjížďka, kdy si účastnice budou moct vybrat mezi dvěma trasami – jedna povede lesním terénem, druhá pak po klidné rovinaté cestě podél řeky Berounky. Na obou nebude chybět občerstvovací stanice a neustálá péče zaměstnankyň Ski a Bike Centra Radotín.

Po zaslouženém sportu bude připraveno chutné občerstvení a hezký den završí tombola o cenné dárky!

Co si vzít s sebou?

Kromě dobré nálady, o níž jistě nebude nouze, stačí pouze kolo (nebudete-li si půjčovat na místě), cyklistická helma a oblečení.

Další informace najdete na http://eshop.kola-radotin.cz/damska-jizda/

Registrace (doporučujeme rychle, protože počet míst je omezen!): kolaradotin.cz/prihlaska-dj

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*