Užijte si s dětmi letní dovolenou v Beskydech – v turistickém resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Vychutnejte si prázdniny na čerstvém vzduchu, v malebné krajině, kde jsou stále samozřejmostí ovce na pastvinách a horských úbočích, neporušené lesy a průzračné horské bystřiny.

Foto: www.valachy.cz

Karlovické hotely Lanterna, Horal a Galik přichází pro letošní letní sezónu s mimořádnou nabídkou – děti do 12 let mají ubytování se snídaní ZDARMA! „Nehledejte v tom žádný trik. Pokud využijete pro dítě přistýlku, opravdu za jeho pobyt neplatíte a dítě může využít veškeré bonusy hotelových hostů, tedy i každodenní vstup do termálních bazénů Horal zdarma či se slevou. Hradí se pouze večeře a to navíc jen u dětí od 3 let. Máme jen jedno omezení – na jednoho dospělého jedno dítě zdarma. V dnešní ekonomicky složité době tak čtyřčlenná rodina za dvě děti může ušetřit až 8 tisíc korun za týden,“ popisuje ředitel hotelových provozů turistického resortu Valachy Tomáš Blabla. A to není z lákadel vše. Čím delší pobyt zvolíte, tím více bonusů dostanete – „ve hře“ jsou třeba hodina bowlingu, hodina v lanovém parku, kosmetické ošetření nebo třeba bahenní zábal Rasul.

Valašské „moře“ i nová cyklostezka

S dětmi se ve Velkých Karlovicích nudit nebudete. Beskydy nabízí spoustu pěších i cyklistických tras různé náročnosti včetně takových, které zvládnou i děti. V červnu tu bude dokončena Cyklostezka Bečva, díky minimálnímu převýšení jako stvořená pro malé výletníky na kolech i in-line bruslích. Jen 20 kilometrů od Velkých Karlovic se nachází oblíbený valašský skanzen v Rožnově pod Radhoštěm, který celé léto žije doprovodnými programy.

Rodiče s dětmi se mohou vyřádit i v lanovém parku u hotelu Horal. Samozřejmostí je špičková gastronomie s výběrem dětských jídel, v každém z trojice hotelů je dětský hrací koutek. Pro rodiče, kteří by chtěli chvíli relaxovat sami v některém ze dvou luxusních hotelových wellness center s širokou nabídkou masáží a dalších procedur, se chystá i hlídání dětí. A kdyby začalo pršet, skočíte do slaných termálních bazénů Horal s vodou vyhřívanou na 36°C. Užít si můžete plavecký bazén dlouhý 20 metrů, zábavně relaxační bazén s jeskyní, divokou řekou, bubblery a dalšími atrakcemi a také malý dětský bazének. „Dvě třetiny hostů se k nám do Velkých Karlovic opakovaně vrací. Přijeďte a uvidíte, že i vy si pohostinné Valašsko zamilujete,“ uzavírá Tomáš Blabla.

Více na www.valachy.cz

Comments are closed.