Ženy na mateřské dovolené často řeší otázku financí. Věcí, kterých potřebují je mnoho, ale peněz málo. Můžete šetřit každou korunu, ale i tak jsou věci v běžných obchodech příliš drahé. A právě pro rodiny s dětmi byl vytvořen portál www.mamaslevy.cz, kde můžete vše pořídit se slevou.

mamaslevy, Malý dobrodruh
Na mamaslevy.cz je pro vás každý den připraveno plno nových slev. Foto: www.mamaslevy.cz

Portál www.mamaslevy.cz letos v březnu oslaví 2.výroší od svého spuštění. Návštěvníci portálu zde můžou každý den najít spoustu akcí, které jsou zaměřené hlavně na potřeby rodin s dětmi. Mezi ně patří baby-friendly hotely, hlídání dětí, dětské koutky či hračky pro děti a mnoho dalšího nezbytného pro život jedné rodiny.

Proč mamaslevy.cz?

Zakladatelem portálu je skupina lidí, kteří už měli dost toho, že existuje řada slevových portálů, které nemyslí na rodiny, ale na jednotlivce. Tito lidé si řekli dost a vytvořili www.mamaslevy.cz, které v roce 2012 převzala Martina Maňasová, maminka malého syna Vojty.

Čím je mamaslevy.cz výjimečný?

Když si zde objednáte nějaké zboží, tak se nemusíte bát, že by k vám domů dorazila nějaká úplně jiná věc. Zároveň se nemusíte strachovat, že by produkt byl poničený nebo dokonce byl nefunkční. Pracovníci portálu se snaží všechny věci osobně vyzkoušet, aby byli zákazníci nadmíru spokojeni. Hotely a hlídání jsou rovněž prověřeny, protože mamaslevy.cz nemyslí jenom na sebe, ale především na své zákazníky a jejich spokojenost.

Jak využít slev?

Ovládání portálu je velmi jednoduchá věc. Vše je tak snadné, že by to zvládlo i vaše malé dítě, tak se nebojte, že byste slevy neuměli využít. Stačí přejít na stránky www.mamaslevy.cz, vybrat jedno z pěti měst a pak si už jen probíráte akce, kterých byste chtěli využít.

Více informací na www.mamaslevy.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*