Vyžaduje vaše dítě pravidelnou projížďku ve svém kočárku? Chcete si zacvičit  nebo dokonce shodit přebytečná kila? Zúčastněte se strolleringu neboli závodů ve sportovní chůzi s kočárkem.

Strolling, Malý dobrodruh
Závoďte o první místo ve strolleringu. Foto: www.skiservis.cz

Nestlé v letošním roce pokračuje s aktivní podporou vyváženého životního stylu, ke kterému patří nejen zdravá strava, ale také dostatek pohybu a aktivní odpočinek.  Především rodiče malých dětí často nemají čas se nějakému sportu věnovat. Společnost Nestlé a její portál Plus pro Vás fyzické aktivity rodičů podporuje, a proto se i letos rozhodla podpořit projekt celorepublikového závodu kočárků, tzv. strollering, který proběhne 7. dubna mezi 15 a 17 hodinou.

Maminky versus tatínkové

Strollering je fitness program pro maminky a tatínky s kočárkem. Jeho hlavní součástí je sportovní chůze s kočárkem, kterou lze jednoduše spojit s různými posilovacími a protahovacími cviky. K tomu lze perfektně využít právě kočárek, či lavičku nebo strom v parku. Do cvičení se přitom mohou zapojit i děti. Podstatou samotných závodů je chůze s kočárkem na 100 až 150 kroků dlouhé trati
v co nejkratším čase. Soutěžit se bude ve třech kategoriích: maminky, tatínkové a celé rodiny.

Registrace je nutná

Loňský první ročník závodu přilákal spoustu příznivců. Například v pražském parku Stromovka se sešlo přes 80 kočárků. Letos se očekává návštěvnost ještě vyšší. Závody kočárků ve sportovní chůzi proběhnou v Praze, Brně, Olomouci, Českých Budějovicích, Jindřichově Hradci, Plzni a dalších lokalitách – kompletní seznam míst je k dispozici na www.strollering.cz. Program bude zahrnovat jak samostatné disciplíny pro maminky a tatínky, tak i pro celou rodinu dohromady. Závodníci se předem registrují a uhradí startovné ve výši 30 Kč. Výtěžek ze startovného poputuje na účet vybrané neziskové organizace.

Znáte Nestlé?

Nestlé, mezinárodní potravinářská společnost s ústředím ve Švýcarsku, vstoupila do české potravinářské výroby jako strategický investor počátkem 90. let 20. století. V České republice Nestlé vyrábí v závodech ZORA Olomouc a SFINX Holešov čokoládové a nečokoládové cukrovinky pod značkami jako ORION, MODRÉ Z NEBE, STUDENTSKÁ PEČEŤ, DELI, MARGOT, BON PARI, JOJO, LENTILKY. Nestlé uvádí na český trh i další značkové potraviny – tyčinky KIT KAT, rozpustnou kávu NESCAFÉ, kakaový nápoj GRANKO a cereální nápoj CARO, kulinářské výrobky MAGGI, kojeneckou, dětskou i klinickou výživu NESTLÉ, potravu pro domácí zvířata PURINA, FRISKIES a DARLING. Rostoucí oblibu mají kávové kapslové systémy, jako NESCAFÉ DOLCE GUSTO a prémiový systém NESPRESSO. Snídaňové cereálie NESTLÉ jako FITNESS či nově GRANKO uvádí na trh společnost Cereal Partners Czech Republic, společný podnik Nestlé a General Mills. Více na www.nestle.cz, www.plusprovas.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*