Všichni příznivci cyklistiky budou mít o víkendu 5.-7. dubna 2013 příležitost zdarma vyzkoušet špičková horská i silniční kola prémiových amerických značek Specialized, Trek a Cannondale. Testování se koná ve vyhlášené cyklistické prodejně Ski a Bike Centrum Radotín.

Testovací víkend,Malý dobrodruh
Před koupí kola si ho nejdříve vyzkoušejte na testovacím víkendu 5.-7. dubna.Foto: www.kolaradotin.cz

K dispozici budou nové modely pro sezónu 2013, a to zejména celoodpružená horská kola i stále více se prosazující horská kola s průměrem ráfků 29“. Chybět ovšem nebude ani široká nabídka silničních bicyklů a dámské modely kol.

Za všechny přichystané lahůdky jmenuje Trigger, novinku mezi horskými koly z dílny Cannondale, která bude možné vyzkoušet jak na 26“, tak na 29“ kolech. Dále budou připraveny i další modely kol Specialized, Trek a Cannondale.

Testování je pro všechny zdarma, je potřeba se jen dopředu registrovat na stránce testovací víkendy, kde se dozvíte také další informace o akci.

Pokud neradi jezdíte sami, můžete se v rámci testovacího víkendu zúčastnit společné vyjížďky s jezdci týmu Ski a Bike Centra Radotín. Ti vás v sobotu vezmou na horských kolech do terénu a v neděli na silničkách na asfalt. Na vyjížďce vám poradí se správnou technikou jízdy i s výběrem vhodného vybavení na cyklistiku.

Více informací na www.skiservis.cz.

O autorovi: Zuzana Rybářová (255 dalších článků)

Mgr. Zuzana Rybářová, mediální konzultant a zároveň známá novinářka zaměřující se na cestovatelský sektor. Pracovala mj. jako šéfredaktorka časopisu Travel Digest, dnes je sama sobě šéfem v kreativní agentuře Amaze.cz, v níž působí především jako konzultantka v oboru Public relations. A samozřejmě: vede portál Malý Dobrodruh.cz a je pravidelným hostem pořadu Sama doma České televize. Více si o ní můžete přečíst zde: Zuzana Rybářová - profil.


(Visited 128 times, 1 visits today)

Související články

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*