Tradiční rodinný čtyřhovězdičkový AktivHotel Hochfilzer v klasickém tyrolském stylu se nachází uprostřed prázdninové vesničky Ellmau am Wilden Kaiser a je pro každý druh dovolené skvěle vybaven.

Ubytování, Rakousko, TyrolskoV zimě lze nastoupit nedaleko hotelu do pozemní lanové dráhy, která lyžaře vyveze do obrovského areálu sjezdovek, který se zdá doslova nekonečný a nabízí nádherné sjezdy až do údolí. Sjezdovky jsou tu skutečně pro každého, od snadných modrých až po náročné černé. Příjemný wellness areál nabízí skvělý relax. Mnohé osloví venkovní vířivka na císařské terase s nádherným výhledem na horský masív Wilder Kaiser.

Tyrolská i mezinárodní kuchyně

Večer si je možné vybrat dobroty nejen ze skvělé tradiční tyrolské kuchyně, ale je možné ochutnat i speciality moderní lehké a lahodné mezinárodní gastronomie. Pravidelně jsou pořádány tématické večeře, které seznamují s gastronomickými zážitky z celého světa.

Letní nabídka

Rakousko, Tyrolsko, ubytováníV létě je Ellmau ideální výchozí bod pro turistiku všeho druhu.  Hotel Hochfilzer má již 12 let ve svém týmu zkušeného horského vůdce, který hosty v létě doprovází na tůrách. Jak turisté požitkáři, tak sportovní polykači výškových metrů si zde přijdou na své. A všude jsou doprovázeni skvostnou kulisou Kitzbühelských Alp, kde se nachází 400 kilometrů značených turistických stezek a k posezení zve více než 70 horských chat.

Golf Unlimited

Hotel Hochfilzer byl prvním hotelem, který se zasloužil o vybudování golfového resortu Wilder Kaiser v Ellmau. Hřiště nabízí vynikající a náročné 27-jamkové golfové hřiště a golfovou akademii Ellmau s 9-jamkovým hřištěm. Zde mohou i naprostí začátečníci a zvědavci vyzkoušet první údery golfovou holí. Hřiště se nachází od hotelu pouhých 200 metrů a hoteloví hosté mají třicetiprocentní slevu na greenfee.

Další nabídka ubytování

Rodina Hochfilzer nabízí rovněž ubytování v apartmánech v objektu Garden a pokojích v Alpenpension Claudia.

 

Speciální letošní nabídka

Super SkiWochen 2012 – super výhodně!

–          7 noclehů s polopenzí

–          6denní skipas pro region SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental / 1 dítě do 11 let zdarma (bez skipasu)
platnost: 17. března – 9. dubna 2012

–          Cena: od Euro 675,00 za osobu ve dvoulůžkovém pokoji Standard.

 

 

Kontakt:

AktivHotel Hochfilzer****

Dorf 33

6352 Ellmau/Tirol

Telefon: +43 5358 2501

www.hotel-hochfilzer.com

info@hotel-hochfilzer.com

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*