V tuzemských ski areálech si většinou můžete „jen“ zalyžovat, Valašsko ale v letošní zimní sezóně nabízí ještě něco víc. Ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích si v ceně skipasu můžete i zaplavat.

Horal, Valachy, resort, Razula, lyžování, moře, bazén, Ski areál Razula, Lyžuj a plav, termální bazén
Foto: www.valachy.cz

Ski areál Razula má bonusovou akci Lyžuj a plav, díky níž lyžaři k vybraným typům skipasů získají hodinový vstup zdarma do termálních bazénů Wellness Horal. Den strávený na sjezdovce tak mohou završit koupáním ve slané vodě vyhřívané až na 36°C.

„Akci Lyžuj a plav jsme poprvé nabídli loni a měla velký ohlas, letos s ní proto přicházíme znovu. Chceme návštěvníkům nabídnout víc než „jen“ lyžování. Málokde jinde v tuzemsku si mohou během jediného dne užít za jednu cenu dva tak rozdílné zážitky, které propojují sportování s následnou relaxací,“ uvedl šéf Ski areálu Razula Leo Bača.

Akce Lyžuj a plav se vztahuje na minimálně půldenní i večerní skipas do celého Ski areálu Razula nebo na celodenní skipas na sjezdovku Horal u hotelu Horal. Bonusový vstup do bazénů mohou lyžaři využít ve všední dny – od pondělí do čtvrtku od 10 do 22 hodin, v pátek od 10 do 14 hodin.

Areál termálních bazénů, který byl v říjnu odměněn Cenou Kudy z nudy za Podnikatelský počin sezóny 2011, se nachází v hotelu Horal hned vedle „modré“ sjezdovky Horal. Tvoří ho plavecký, zábavně relaxační a dětský bazén s odpočinkovou terasou a Vital barem. Návštěvníci starší 14 let mohou za příplatek navštívit také přilehlý saunový svět Wellness Horal se saunami, párou, tepidariem, venkovním a vnitřním whirlpoolem a širokou nabídkou masáží a relaxačních procedur. Aktuální novinkou jsou ojedinělé saunovací ceremoniály za asistence vyškolených saunařů.

Vedle bonusové akce Lyžuj a plav nabídne Ski areál Razula v zimní sezóně i další doprovodné programy. Na konec ledna chystá pro školáky Lyžování za vysvědčení, na únor Valentýnské lyžování za hubičku, každý víkend se konají ranní carving workshopy a novinkou jsou i organizované výlety na sněžnicích do terénu.

Ski areál Razula se nachází ve Velkých Karlovicích CHKO Beskydy na česko-slovenské hranici. Tvoří ho čtyři sjezdovky, z toho dvě uměle zasněžované a osvětlené. „Červená“ sjezdovka Horal je díky délce 1 km a převýšení 210 metrů vhodná pro zkušenější lyžaře, „modrou“ sjezdovku Horal dlouhou 350 m vyhledávají zejména rodiny s dětmi a začátečníci. Ski areál letos zachoval loňské ceny skipasů, navíc připravil nové typy jízdenek – například společný skipas pro rodiče a dítě do 6 let s úsporou až 30 procent.

www.razula.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*