Oslavte příchod jara v probouzející se přírodě Beskyd a poznejte tradice, které se na Valašsku předávají z generace na generaci. V Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích připravili od 29. do 31. března speciální velikonoční program. Naučíte se plést tatary, ozdobíte si velikonoční vajíčka, upečete mazanec, pochutnáte si na specialitách, které se naučíte sami připravovat, a po procházce či po lekci aqua fitness si odpočinete ve valašském moři s luxusním wellness světem.

Velikonoce plné tradic i hýčkání na Valašsku (Foto: www.valachy.cz)

Bohatý program, skvělá gastronomie i odpočinek ve wellness – právě takové Velikonoce vás letos čekají v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, kde připravili spoustu zábavných aktivit:

Velký pátek můžete hned ráno zahájit příjemným aqua fitness a pak se vydat do Školy pečení velikonočních mazanců a jidášů, kde si je připravíte pod dohledem zkušených pekařek.

Bílá sobota naváže dopoledne Kurzem pečení pizzy a od poledne až do večera si můžete vyzkoušet nejrůznější velikonoční tradice jako je broušení skla, vyřezávání ze dřeva,  drátkování a malování vajíček, pletení tatarů, zdobení či výrobu svíček. Celý den bude atmosféru zpříjemňovat dětský folklorní soubor Kyčera s cimbálovkou a ukázkou toho, jak si hrají a hrávaly děcka na valašských kotárech. Večer se můžete těšit na hudební zážitek se saxofonistkou Nikol Naňákovou.

Velikonoční neděli můžete zahájit ranním aqua fitness, pak se vydat na Kurz pečení frgálů a večer vám zpříjemní tóny cimbálu. Hezkou akci připravili v neděli i na blízké zvonici Soláň, kde se budou zdobit kraslice, plést pomlázky, péct perníčky, rovněž zahraje cimbálová muzika a u Karlovského muzea bude probíhat velikonoční jarmark.

Velikonoce plné tradic i hýčkání na Valašsku (Foto: www.valachy.cz)

Zázemí krásně stráveného času s partnerem či rodinou vám budou dělat hotely Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Spa hotel Lanterna je díky komorní atmosféře, klidné lokalitě, špičkovým wellness službám a moderní krajové gastronomii v zážitkové restauraci Vyhlídka ideálním útočištěm pro náročné hosty. Wellness Horal je skvělým zázemím pro rodiny s dětmi a s vyhlášenými termálními bazény. V obou hotelech najdete luxusní relaxační centra se saunovým světem, saunovými rituály a nabídkou exotických masáží. Aktivnější hosté mohou využít mnoho turistických cest a cyklotras či tenisový kurt. Více na www.valachy.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*