Jste žena, která zbožňuje svou práci, ale také se neumí vzdálit od svého dítěte? Nevíte, jak si s touto nelehkou situací poradit? Projekt BabyOffice vám umožní vzít si s sebou dítě do práce, kde se o něj postará tým profesionálů, kteří mu vymyslí zábavný program a vy se tak můžete bez sebemenších starostí věnovat zaměstnání a přitom máte svého potomka stále pod kontrolou.

BabyOffice, Malý dobrodruh
Projekt BabyOffice vám umožní pracovat a zároveň mít své dítě pod dohledem. Foto: www.dreamstime.com

Hana Krejčí, matka dvou dětí, se před dvěma lety rozhodla, že už nechce tento sen pouze snít a rozhodla se tuto myšlenku uskutečnit. Během posledního roku se setkala s dalšími ženami-matkami, které řešily podobný problém. Tyto ženy se rozhodly spojit své síly, znalosti a zkušenosti a vytvořit multifunkční prostor, kde by se tento sen stal skutečností. A tak vznikl projekt BABY OFFICE – práce a děti pod jednou střechou. Zatímco rodič pracuje, dítě se věnuje aktivní činnosti v přidružené miniškolce či dětském kroužku, které podporuje jeho přirozený rozvoj. Spokojení jsou oba. Dítě i rodič. Jsou blízko sebe, a přesto neustále spolu.

Potřeby matky i dítěte budou uspokojeny

Baby Office je místem, které propojí flexibilitu práce rodiče formou sdílených pracovních míst (tzv. coworkingu), uspokojí potřeby dítěte, pro které bude připraven zajímavý výchovně-vzdělávací program a uspokojí také potřeby samotné ženy v podobě doprovodných relaxačních a kosmetických služeb. Příjemně strávený den bude možno nastartovat či zakončit v kavárně, která bude taktéž součástí Baby Office centra.

„ Při přípravách i následné realizaci Baby Office se snažíme akcentovat sociální rozměr. Samy na sobě jsme poznaly, jak důležité je naslouchat ostatním a snažit se společně s nimi řešit problémy, které pálí nejen nás samotné i ostatní ženy, popisuje Hana Krejčí hlavní myšlenku, kterou společně sdílí s ostatními členkami projektového týmu. Proto se budeme snažit nabídku služeb BabyOffice v budoucím období co nejvíce uzpůsobit potřebám rodičů, žen – podnikatelek a živnostníků s dětmi, kteří jej budou navštěvovat, dodává Hana Krejčí.

Pokud se i vám líbí myšlenka BabyOffice pak více informací naleznete na www.babyoffice.cz a www.facebook.com/babyoffice.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*