Relaxace, zábava a špičková gastronomie pro celou rodinu uprostřed parku – to vše najdete v zahradní restauraci Vozovna – Stromovka.

Foto: restaurace Vozovna Stromovka

Oceňujeme, že je na dosah centra rušné metropole (ideální zastávka při výletě do Stromovky, na holešovické výstaviště, do Planetária nebo ZOO v Tróji, ze které do Stromovky vede lávka pro pěší) a přesto v přírodě, zatímco rodiče si odpočinou, děti se skvěle zabaví na největším dětském hřišti ve Stromovce. A až jim vyhládne, stačí jen vybrat ze zdejšího dětského menu. V nabídce jsou ovocné knedlíky, krupicová kaše, bramboráková srdíčka se zeleninou, rybí prsty s bramborem nebo zeleninové rizoto s parmezánem – vše za pouhých 49 Kč. Dospělí si mohou vychutnat drobnosti k pivu či vínu (např. pečené brambory v lákavých chuťových kombinacích, uzené sýry, ryby a maso ze zdejší udírny), malé a velké saláty i vydatná hlavní jídla. Jako například masitá vepřová žebírka grilovaná v chilli marinádě, mexické chilli fazole s uzenou slaninkou a tomaty s teplým bílým toastem, plátky domácího uzeného lososa na bramboráku se zakysanou smetanou a malým salátkem, hovězí steak „ENTRECOTE“ se zelenými fazolkami restovanými na slanině, krůtí steak „FITNESS“ se zeleninou vařenou na páře a parmazánem a další. Otevřeno od 10 do 19 hodin, více na www.vozovna-stromovka.cz

One Comment

  1. Žaneta says:

    Na tuhle restauraci jsme narazili úplně náhodou, jídlo naprostá bomba. Neměla jsem velký hlad, dala jsem si jen pomazánku z makrely s topinkou – chuťově dokonalé, manžel fazole a žebírka, ty jsem mu také ujídala 🙂 Vše čerstvé, lahodné, určitě doporučuji!!!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*