Servis lyží, Malý dobrodruh
Servisování lyží. Foto: www.skibi.cz

Unikátní sérii workshopů domácího servisu sjezdových a běžeckých lyží připravila specializovaná lyžařská prodejna Ski a Bike Centrum Radotín. Workshopy pod vedením zkušených servisních techniků jsou určeny pro experty i rekreační jezdce.

„Zaznamenali jsme u našich zákazníků velkou četnost dotazů na téma jak si doma připravit lyže, proto jsme se rozhodli odkrýt pokličku našeho know-how a ukázat všem zájemcům, jak správně servisovat sjezdovky i běžky v domácích podmínkách. A to jak na rekreační, tak i na závodní úrovni,“ říká Karel Studnička ze Ski a Bike Centra Radotín s tím, že škola domácího servisu sjezdových i běžeckých lyží je určena všem zapáleným lyžařům – expertům i rekreačním jezdcům, ženám i mužům.

Škola domácího servisu lyží

Na jednodenních workshopech se vás ujmou zkušení servismani, kteří mají praxi jak z komerčního servisu lyží, tak ze servisování lyží v prostředí závodů. Nemusíte se bát – obtížnost se přizpůsobuje účastníkům. A co je náplní školení? Trocha teorie, hodně názorných ukázek a především si hned vše v praxi vyzkoušíte. Dostanete odpovědi na otázky jako Jaké úhly brousit na mých lyžích?, Která struktura je na jaký sníh?, Je lepší Toko nebo Swix?, Jak a čím se maže ve Světovém poháru? a mnohé další. Pokud chcete, můžete si vzít vlastní lyže a servis se učit přímo na nich. Každý workshop je určen pro 8 až 12 osob, aby si všichni mohli po úvodní teoretické části servis prakticky vyzkoušet. K dispozici budou čtyři servisní stoly a starší lyže z půjčovny Ski a Bike Centra, na kterých se budou zúčastnění učit.

Termíny servisů lyží:

Sjezdovky: 1. 11. 2015, 14. 11. 2015, 13. 12. 2015, 9. 1. 2016, 6. 2. 2016

Běžky: 31. 10. 2015, 15. 11. 2015, 12. 12. 2015, 10. 1. 2016, 7. 2. 2016

Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím formuláře na stránkách http://eshop.lyze-radotin.cz/skola-domaciho-servisu-lyzi/

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*