Přemýšlíte, kam vyrazit se svým dítětem předškolního věku? Aby se pohybovalo, zpívalo nebo si něco hezkého vytvořilo? Doporučujeme Rodinné a Montessori centrum Čtyři medvědi.

Foto: www.4medvedi.cz

Centrum je svým způsobem unikátní. Možná vás překvapí prostorná, příjemně prosvětlená a svěžestí dýchající herna. Moderní a osobitou tvář jí vtiskla interiérová stylistka Petra Weissová, její nápad jsou např. velké puntíky na stěnách místnosti. Interiér centra můžete dopředu omrknout v sekci Foto a video na webu Čtyři medvědů. Najdete tam i fotky z kroužků, akcí centra i Montessori školky a miniškolky (1,5–3 r.).

Herna zvaná Mama office
Ale pojďme od „obalu“ k tomu podstatnému – k programu a službám, které centrum nabízí lidem. Malým návštěvníkům je k dispozici herna, která je vybavena kvalitními, převážně dřevěnými hračkami českých výrobců. K ní přiléhá „Mama office“ – prostor s počítači a wi-fi připojením zdarma, kde rodiče mohou pracovat nebo relaxovat, zatímco je jejich dítko na kroužku nebo ve školce.

Angličtina nebo jóga?
Centrum také nabízí řadu kroužků pro děti od cca čtyř měsíců do šesti let věku, např. hrátky s bubnem, balet, hry v pohybu, keramiku, flétničku, cvičení pro miminka s prvky Montessori a spoustu dalších aktivit.

Čtyři medvědi myslí i na rodiče: v rozvrhu najdete angličtinu a jógu, obojí s hlídáním dětí. Děti na hlídání můžete do místní herny dát v určených hodinách každý den. Pro rodiče centrum každý měsíc připravuje několik kvalitních seminářů. Obvykle se týkají psychologie dítěte, výživy atd., ale přijít můžete i na některou z originálních výtvarných dílen (pro děti už od dvou let).

A co najdete v Montessori části Čtyř medvědů? Podívejte se na jejich stránky, sekce Montessori program je vyčerpávající. Nebo rovnou přijďte – noví, dosud neregistrovaní klienti mají v centru jakékoli dvě ukázkové hodiny zdarma!

Adresa: Nedvědovo nám. 101, Praha 4-Podolí
Herna otevřena: Po, Út, Čt: 9–18 h, St: 13–18 h, pátek zavřeno
Více detailů na www.4medvedi.czZdroj: www.plusprovas.cz

Tags:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*