Užít si dovolenou s dětmi jakoby to byly líbánky? No jistě, že to jde! Vyberte si hotel, kde pro ně připraví program, že na vás zapomenou. A vy na ně. V jednom takovém jsem byla a užila jsem si. Děti tu smí  křičet, stříkat po sobě v bazénu vodou nebo řádit v hracích koutcích, kterých je tu stejně jako hor okolo.

Autor: Natascha Kames

A vy vyrazíte na túru s hotelovým horským vůdcem a děti necháte v klubu, kde se o ně, třeba od rána do večera, postarají. Půvabná Slovenka Erika se s Vašimi dětmi i dobře domluví.

Taková je filozofie dětského hotelu Cavallino Bianco v jihotyrolském St. Ullrichu: na své musejí příjít malí i velcí. Aby si mohli užívat společně, ale i každý zvlášť, když se jim zrovna bude chtít.

Cavallino Bianco: Vychytávka kam se podíváš

Cavallino Bianco
Krásný hotel, nemyslíte?

Než jsme jeli, známí nás varovali, „hlavně toho sebou moc netahejte, všechno tam mají.“ Dali jsme na ně a nervali do kufru dětské kolo, jehož řídítka trčí mezi kufry pokaždé jako chapadla chobotnice. I koloběžku a stolní hry jsme nechali doma. A udělali jsme dobře. Do Cavallina Bianca totiž není třeba stěhovat půl domácnosti – nástavce na WC, postýlky, přebalovací pulty a dokonce ani plínky a skleničky s dětskou výživou. To všechno zde najdete. A dokonce v takovém množství, abyste potomka mohli přebalit nejen na pokoji, ale třeba i vedle bazénu. V restauraci zase najdete přesnídávky i krabice instantní kaše, stačí jen otevřít.
Ne nadarmo se hotel pyšní pěti smajlíky (dětské hotely jsou jimi označené místo hvězdiček), což je to nejvyšší ocenění kvality a profesionality.

Lino Land – Vše pro děti

Cavallino Bianco
Jen pro rodiny s dětmi!!!

V dětském klubu Lino Land jsou zkušené vychovatelky a vychovatelé připraveni se o vaše broučky postarat od A do Z. Ti nejmenší – už od jednoho měsíce – jsou denně očekávání v oddělení Baby Lino. Tříletí vyrážejí do oddělení Junior Lino a Junior klub je pro ty nejstarší, tedy od 11 let.

Hotel je skvěle vybaven nejen bazény vevnitř i venku (vodní svět pro rodiny s dětmi), ale i vlastním divadlem, dětskými dílnami a hernami. Od tří let je pro děti připraven bohatý program. Není to zdaleka jen malování nebo říkanky. Děti tu hrají divadlo, sportují, účastní se dětských olympiád, jezdí na koni, soutěží, vyrábějí všechno možné nebo třeba skáčou na seníku.  V zimě je v hotelu k dispozici vlastní lyžařský instruktor, který se dětem po celou dobu pobytu pilně věnuje a naučí je lyžovat.

Hezké chvilky povoleny…

Cavallino Bianco
A co trocha divadla?

Pokoje v dětských hotelech bývají prostorné. Pokud chcete mít soukromí, objednejte si studio nebo apartmán. Zpravidla jsou natolik velké, že než stačí malé nohy přecupitat ze svého pokoje do ložnice rodičů (mami, mně se chce čůrat), je čas zamaskovat, že ještě před chvílí tu měli dospělí „hezkou chvilku“. Výjimkou nejsou ani dvě koupelny.

Pobyt v dětském hotelu Cavallino Bianco není zrovna levný, ale za hodně peněz dostanete i hodně muziky. V ceně je celodenní skvělá strava a veškeré nealkoholické nápoje. Ceny za nocleh a osobu začínají na 117 eurech v závislosti na velikosti pokoje, ročním období i délce pobytu. Za děti do dvou let zaplatíte 45 eur, za ty větší 60 až 70 eur. Samozřejmě si lze také vybrat mezi nejrůznějším zvýhodněnými balíčky.

I v Česku je už hodně hotelů, které mají dětské koutky, hřiště nebo bazén, ale dětských hotelů v pravém slova smyslu je zatím mnohem méně než v zahraničí.

V Cavallino Bianco oceníte především skutečnost, že vše je podřízeno dětem, vždyť to byl vůbec první dětský hotel na světě!

 

Kontakty:

CAVALLINO BIANCO

Family Spa Grand Hotel ****Sup.
I-39046 St. Ulrich Gröden
Dolomiten – Südtirol
Tel. +39 0471 783333
Fax +39 0471 797517
E-Mail info@cavallino-bianco.com

www.cavallino-bianco.com

www.leadingfamilyhotels.com

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*