Na 10. května připadá jeden z nejhezčích dnů v roce – Svátek matek. Co tentokrát věnovat mamince kromě jarní kytičky ještě něco originálního? Přinášíme tipy na dárky, z nichž se bude těšit ještě dlouho, a které jsou nejen krásné, ale i praktické.

BeautyLash Sérum na řasy
BeautyLash Sérum na řasy. Foto: www.beautylash.cz

Doma jako v Karibiku

Závěsná sedačka Caribeña Basic La Siesta nabízí maximální komfort s minimálními nároky na prostor. Kvalitní a měkká bavlna je velmi odolná (pevné lemy se zesílenými okraji), nežmolkuje se a snadno se udržuje. Bambusová konstrukce dobře odolává povětrnostním vlivům a má příjemně hladký povrch (dřevo pochází z odpovědného lesního hospodářství FSC®). Díky otočnému čepu se s křeslem můžete bezpečně otáčet kolem své osy, aniž by se křížily závěsné šňůry. Sedačka získala značku GS pro výrobky splňující nejvyšší bezpečnostní standardy. Koupíte ji na www.4camping.cz za doporučenou cenu 2 490 Kč.

Bio ghíčko
Bio ghíčko. Foto: wwwceskeghicko.cz

Úplně jiné máslo

Bio ghíčko je čistý máselný tuk s chutí a vůní másla, který pochází od krav chovaných v ekologickém zemědělství. Krávy se pasou většinu času na trávě, proto jejich mléko obsahuje i větší množství vitamínů, minerálů a např. kyselinu CLA, která pomáhá snižovat tuky i hladinu cholesterolu v těle a pomáhá budovat svalovou hmotu. Bio ghíčko se nepřepaluje, krásně voní a skvěle chutná. Vydrží až rok a nemusí se chladit. Přikládají se mu i blahodárné účinky na lidské zdraví. Bio Ghí nyní můžete koupit v limitované sérii, a sice ve sklenici se srdíčkem, na www.ceskeghicko.cz za 355 Kč (500 ml).

Fotokouzlení s iPhonem

Pro maminku, která vlastní iPhone a ráda fotí, bude originálním a zároveň veskrze praktickým dárkem online fotokurz s názvem Nejlepší fotokouzla s iPhonem, který pořádá fotograf a vítěz Czech Press Photo Jan Rybář. Fotokurz obsahuje tři hodiny videí věnujících se ovládání iPhonu, tvorbě kompozic i užití aplikací, díky nimž se může každý majitel iPhonu hezky v klidu domova naučit naplno využívat potenciál svého mobilu, o němž se ví, že v některých situacích předčí i klasické foťáky. Kurz Nejlepší fotokouzla s iPhonem koupíte na www.iFotografovani.cz za 699 Kč. PS: Pokud maminka iPhone nevlastní, můžete jí vybrat kterýkoli další z online kurzů pro klasické foťáky!

Essenté Set pro intenzivní hydrataci pokožky
Essenté Set pro intenzivní hydrataci pokožky. Foto: www.essente.cz

Aby pleť nežíznila

Pokožka potřebuje pro svou správnou funkci a zdraví vodu. Důležité však je, jak efektivně vodu váže a využívá. Docílit optimální hydratace pleti, a tento stav udržet, pomáhá Essenté Set pro intenzivní hydrataci pokožky. Obsahuje hned tři špičkové kosmetické přípravky: Essenté Mycí emulzi s AHA kyselinami (100 ml), Essenté Výživný hydratační krém (50 ml) a Essenté Intenzivní hydratační booster (50 ml). Účinné látky se postarají o okamžitou i dlouhodobou hydrataci pokožky, protože dokáží stimulovat buněčnou aktivitu, podporovat ochranné mechanismy v kůži a zvyšovat její pevnost a pružnost. Set je vhodný pro suchou i velmi suchou pleť a koupíte jej na www.essente.cz za 1 620 Kč.

Přirozeně krásné řasy

Která maminka by netoužila po dlouhých a hustých řasách? Jenže ne každé je to od přírody dáno, a ne každá má chuť zabývat se z různých důvodů „umělými“ řasami. V takovém případě je skvělým řešením nové BeautyLash Sérum na řasy s účinnými přírodními složkami (slunečnicový olej, proso, pšenice, rozmarýn…), díky němuž budou řasy výrazně delší a hustší. Složení bohaté na rostlinné extrakty je navíc certifikované jako veganské, neobsahuje hormony ani prostaglandiny. Při pravidelném používání (2x denně) tak budou maminčiny řasy výrazně delší a hustší za 8 týdnů. Při pravidelném používání uvidí první výsledky již po 4 týdnech. Koupíte na www.beautylash.cz za 697 Kč (4 ml).

Více na www.ceskeghicko.cz, www.ifotografovani.cz, www.beautylash.cz, www.essente.cz a www.4camping.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*