Proč trávit Velikonoce někde, kde si nic neděje? Chcete si tyto svátky užít jinak, třeba i trochu netradičně? Pak zkuste místo pletení pomlázky a koledování oddálit příchod jara tím, že odjedete na prodloužený víkend na hory. Grund Resort Golf & Ski v krkonošských Mladých Bukách má pro své hosty připraveno plno sportovních aktivit, ale i relaxaci.

Grund Resort Golf & Ski, Malý dobrodruh
Vyhněte se pomlázce a navštivte Grund Resort Golf & Ski. Foto: www.grundresort.cz

Pro většinu milovníků zimních sportů je vždy potěšením, pokud velikonoční svátky vycházejí ještě v období sněhu na horách. Nejinak je tomu i letos, kdy si mohou do diáře zapsat prodloužený velikonoční víkend na 30. března až 1. dubna.

Speciální velikonoční balíček si na velikonoce připravil Grund Resort Golf & Ski v krkonošských Mladých Bukách, který kromě sportovního vyžití nabízí také chvíle plné pohody ve wellness zóně hotelu či hotelové restauraci vedené šéfkuchařem Jiřím Středou.

Dárek na přivítanou

Velikonoční balíček v Grund Resort Golf & Ski obsahuje: ubytování na 3 noci ve dvoulůžkovém Superior pokoji, malý dárek a velikonoční čokoládu na pokoji na přivítanou, welcome drink, bohatou snídani formou bufetu a velikonoční nedělní raut. Dále si pak můžete oba vychutnat 20 minutovou masáž obličeje, volný vstup do wellness a zvýhodněné využití dalších služeb wellness zóny.

Velikonoční menu

Grund Resort Golf & Ski, Malý dobrodruh
O jídle z Grund Resortu Golf & Ski se vám bude i zdát. Foto: www.grundresort.cz

Velikonoční raut z kuchařské dílny Jiřího Středy si však mohou o Velikonoční neděli vychutnat všichni hoteloví hosté či hosté restaurace, pokud si jej včas rezervují.

Složení velikonočního rautu v Grund Resort Golf & Ski

Studený předkrm: galantina z mladého králíka, plněná kopřivovou nádivkou

Polévka: krém z medvědího česneku se zastřeným vajíčkem, máslové krutóny

Teplý buffet:

Mléčná telecí kýta na slanině a víně, perníkový knedlík

Jehněčí ramínko na rozmarýnu a česneku, brambor la ratté pečený ve slupce

Jarní kuřátko pečené na bylinkách a houbách

Přílohy: restovaná mladá zelenina na másle, bohatý výběr čerstvého pečiva

Sýry: výběr bio a regionálních kravských, kozích sýrů

Dezerty:

Domácí velikonoční mazanec s karamelizovanými mandlemi

Hruškovo jablečná žemlovka s vanilkovým sabayonem

Znáte Grund Resort Golf&Ski?

4. září 2009 se v Mladých Bukách otevřel Grund Resort Golf&Ski, projekt rodinné společnosti Grund, která v obci úspěšně podniká již od roku 1990. Na místě, kde dosud stálo 9jamkové hřiště, se nově pod hlavičkou Grund Resort Golf&Ski otevřelo 18jamkové hřiště a 4hvězdičkový hotel s relaxační zónou a restaurací. Součástí Resortu je i lyžařský areál. Grund Resort Golf&Ski je členem sítě Asten Hotels.

Více informací na www.grundresort.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*