Přes internet se dnes dá koupit téměř všechno. To, že si jedním kliknutím můžeme vybrat obuv, oblečení, elektroniku a jídlo nám šetří spoustu času. A nyní je také možné namixovat si i vlastní misku plnou vitamínů a minerálů a jako bonus si ji můžete i pojmenovat.

vitamíny, Malý dobrodruh
Různým lidem chybí různé vitamíny, a tak si vyberte to, co prospívá vašemu zdraví. Foto: www. 4fitness.cz

„Za deset let existence našeho internetového mixéru se počet návštěvníků stránek zdesetinásobil. Původně k nám chodili hlavně sportovci, ale nyní si lidé vytvářejí mixy proti prochladnutí, únavě pohybového aparátu, na zvýšení imunity, snížení hladiny cholesterolu, pro vitalitu, posílení kostí, na hubnutí, posílení svalů i pro zdravou pleť,“ říká Filip Degl z prvního českého internetového mixéru 4fitness.cz.

Mixujte vitamíny, minerály i příchutě

Máte rádi pod kontrolou všemožná éčka i potravinářskou chemii? Nechcete stát řady v lékárnách ani si zahlcovat byt krabičkami s nejrůznějšími vitamíny a výživovými doplňky? Či prostě neradi polykáte tobolky a kapsle? Vyzkoušejte vitamínový mixér 4fitness.cz, kde si za pomoci odborníka a za pár minut nakombinujete vše potřebné.

Vybírat si můžete ze 46 vitamínů, minerálů a dalších potřebných živin a z celkem 26 příchutí. Kdo nemá rád tobolky a kapsle, může zvolit rozpustné šejky. Není se přitom čeho bát, ani pokud jste nikdy nic podobného nedělali. „Jde o velice jednoduché seskládání doplňků stravy za asistence průvodce. Ten vám pomůže rozhodnout, které ingredience potřebujete, nebo už víte, na které máte chuť a mícháte si je sami,“ říká autor projektu Filip Degl z 4fitness.cz, vrcholový sportovec, který se pravidelně účastní jednoho z nejvíce adrenalinových cyklistických závodů 1000 miles Adventure.

S internetovým mixérem výživových doplňků 4fitness.cz přišel už před 10 lety a za tu dobu si na tuto službu zvykli nejen vrcholoví sportovci, ale také všichni, kdo se nechtějí spoléhat na univerzální přípravky vyráběné ve velkých sériích. „Lidé často řeší například přírodní náhrady stolních sladidel, doplňky stravy pro vegany či bezlepkovou stravu a čím dál více lidí volá po správné kloubní výživě,“ vyjmenovává Filip Degl.

Postup:

Nejprve si zvolíte, kolikrát denně a kolik dnů chcete mix používat, vyberete si obal a zadáte cenovou relaci mixu. Jedním klikem se podíváte na vybrané suroviny – u každé můžete otevřít její etiketu a zjistit přesné složení. Nemusíte se ničeho bát, při míchání není možné překročit denní dávkování nebo namíchat nějak nevhodnou směs. Vše nakonec ještě vždy kontroluje odborník, který vaši objednávku schvaluje.

Mix, který jen tak někdo nemá

Abyste se každý den na svůj mix ještě více těšili, můžete si u 4fitness.cz dokonce vymyslet jeho název a fantazii ani vtipu se meze nekladou. „Mezi klasickými názvy jako Regenerace nebo Odkyselení se často objevují také velice úsměvné názvy jako Rozšoupávák, Šejk a bejk, Odvar z babského ucha, Metrix, Šefíkova specialitka nebo třeba Koleňák,“ vyjmenovává ty nejúsměvnější Filip Degl s tím, že 4fitness.cz je kolektiv sportovních nadšenců, který takto lidem připravuje unikátní produkty na míru už více než 10 let. „Občas se tak setkáváme i se zvláštními žádostmi klientů, abychom jim k jejich názvu mixu napsali ještě něco motivačního nebo dokonce básničku. Nejúspěšnější byla asi tato: „Bez potu a bolesti budeš chlapec groteskní. Proto musíš tvrdě makat, jinak můžeš rovnou plakat.“

Vyzkoušet si vše můžete na http://www.4fitness.cz/vytvorit-vlastni-produkt/

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*