Chcete se pobavit, podělit o dobré vtipy či třeba i vlastní literární výtvory, anebo se na seznamce potkat se zajímavými lidmi, kteří jsou na vaší vlnové délce? Pak právě pro vás je tu unikátní komunitní server PeopleLovePeople.com!

 Peoplelovepeople Malý dobrodruh
Nový komunitní server PeopleLovePeople vás pobaví, vzdělá a hlavně nadchne.

Z vlastní zkušenosti musím říct, že PeopleLovePeople byl pro mě jeden z doslova záchranných portálů. Objevila jsem ho v době, kdy jsem byla šíleně unavená, naštvaná, a on mě prostě dostal. Od té doby ho mám nastavený jako domácí stránku na mém počítači a první, co mě ráno vítá, jsou skvělé vtipy. Kamarádka si tam našla partičku, se kterou se pak vydala na Balkán a další tam pravidelně dává svoje povídky (které mimochodem moc ráda čtu).

A jak na to? Stačí se zaregistrovat, přihlásit a pak už si tady můžete hledat to, co vás baví. Každý den tady perfektně funguje seznamka přibude spousta nových povídek, je zde neuvěřitelné množství citátů pro každou situaci, vtipů, ale také básniček a povídek. Ty, které se vám budou líbit, můžete si dávat do oblíbených a hlavně, sami můžete přidávat další a pobavit či zaujmout tak další čtenáře.

A asi začnu mými oblíbenými vtipy: jsou zde klasické psané, ale taky se můžete podívat na spoustu skutečně legračních videí, u kterých vám až potečou slzy.

Sdílejte své zážitky na PeopleLovePeople

Tohle nám napsala kamarádka Alena, která je profíkem na zdejší seznamku: „Funguje to tak, že si můžete vyplnit vlastní vizitku, napsat do ní vše, co si myslíte, že je na vás zajímavé a čekat anebo vybírat – dle města, anebo nově třeba taky podle vlastních snů. Najít pak můžete jednoduše kamarádku, kamaráda, ale taky celoživotního partnera. A v čem je tahle seznamka odlišná od všech ostatních? Tak jako celý tento web je zábavná.“

Kamarádka Johanka zase nabádá k odvaze zveřejnění vlastních literárních děl: „Já sem píšu takový miš-maš. Někdy jsou to dobrodružné věci, až trochu sci-fi a fantasy, jindy zamilované. A je jich tady hodně i erotických. To nejlepší na tomto portále je to, že můžete věci nejen číst, ale taky přidávat vlastní. Pro ty, kdo se bojí anebo nemají přesně představuj, jak povídku napsat, je dole na webu krátký návod.“

A rubrikou samou o sobě je rozhodně tzv. „Zpovědnice“ plná zpovědí lidí z reálného života. I vy sem můžete napsat vaše příběhy, podělit se o své problémy, třeba se na nich druzí v něčem poučí, dojmou,0 pobaví.  A vy třeba dostanete od ostatních dlouho očekávané rozhřešení a zejména tolik potřebný nadhled…

Já osobně už se velmi těším na brzkou novinku tohoto portálu, kterým má být jeho expanze do zahraničí. V dohledné době by se tady tak měly objevit díla amatérských básníků z Německa, z Anglie, ale i z Číny, USA a dalších zemí. Zajímavá bude rozhodně i mezinárodní seznamka, a co teprve vtipy!

 

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*