Navštivte s rodinou již tradiční Cibulové slavnosti v lázeňském městěčku Laa a dopřejte si zvýhodněnou relaxaci v lázeňském komplexu Therme Laa, který leží jen kousek za našimi hranicemi.

 

Vydejte se s rodinou či přáteli od pátku 19. srpna do neděle 21. srpna jen kousek za hranice k našim rakouským sousedům a vychutnejte si atraktivní kombinaci tradičních “Cibulových slavností” s relaxací ve vyhlášených termálních lázních Therme Laa, které se nachází v dolnorakouském Weinviertelu na česko-rakouských hranicích jen 50 minut jízdy z Brna (necelé 3 hodiny jízdy z Prahy) v lázeňském městečku Laa an der Thaya (Laa nad Dyjí). Turistická centrála Land um Laa připravila pro české návštěvníky i letos ve spolupráci s lázeňským komplexem Therme Laa na dobu slavností atraktivní nabídku zvýhodněného denního vstupného v kombinaci s volným vstupem na Cibulové slavnosti “Cibulová slavnost a relaxace v termálech Laa”.

Cibulové slavnosti

Od pátku 19. srpna do neděle 21.srpna se v Laa nad Dyjí konají vyhlášené “Cibulové slavnosti” (www.zwiebelfest.at), které nabízejí bohatý program pro celou rodinu sestávající z různých výstav, vyhlášeného regionálního občerstvení a ochutnávek, hudebního programu na náměstí a v historickém centru lázeňského Laa, trhů s místními tradičními produkty, programu pro děti, tanečních vystoupení, jízd kočárem městem, pouliční astronomie, horolezecké stěny, lukostřelby, prohlídek pivovaru Hubertus Bräu včetně ochutnávek piva, prohlídek historické části Laa s průvodcem, autobusových výletů zdarma na rodinná cibulová pole s výkladem a do vesniček Gaubitsch nebo Wildendürnbach s prohlídkou.

Vedle hlavního večerního programu na náměstí v Laa budou vrcholem oslav, podle kterých také nesou své jméno, sobotní soutěž o nejtěžší cibuli v regionu Laa a okolí (celý region je vedle vína vyhlášen právě pěstováním cibule), která začíná ve 13.00 hodin a v neděli od 15.00 hodin tzv. „Cibulový štafetový běh“.

Kompletní program “Cibulových slavností 2011” najdete na adrese: www.zwiebelfest.at
Nabídka „Cibulová slavnost a relaxace v termálech Laa“ pro skupiny od 10ti dospělých osob:

(platná od 19. srpna – 21. srpna 2011):

Vstup do termálních lázní Laa (3, 4 nebo více než 5 hodin pobytu)

€ 13,20 / dospělý

€ 9,30 / dítě do 14 let

vstup zdarma pro děti do 3 let

Od 10 osob = 1 osoba zdarma / od 20 osob = 2 osoby zdarma

Kabinky na převlékání, skříňka na osobní věci bez příplatku

Využití veškerých vnitřních a venkovních termálních bazénů

Využití rodinné textilní sauny bez příplatku

Dětský svět s animací bez příplatku

Aqua-Gym bez příplatku

+

Návštěva Cibulové slavnosti a využití nabídek pro dospělé a děti zdarma

Parkoviště zdarma (osobní vozy, autobusy)

Dárek pro každou osobu zájezdu

Přivítání v českém jazyce přímo na „Cibulové slavnosti“.

One Comment

  1. redakce says:

    Rádi bychom je vyzkoušeli i s dětmi, máte zkušenost?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*