FISAF, Malý dobrodruh
Naučte se správně cvičit. Foto: www.fisaf.cz

Máte dostatek času a milujete sport? Pokud splňujete obě podmínky, tak právě pro vás jsou připraveny rekvalifikační kurzy. Vítány jsou hlavně maminky, které chtějí změnit svůj životní styl.

Rekvalifikační kurz, který nic nestojí

Jste na mateřské nebo těsně po mateřské dovolené a bojíte se návratu do zaměstnání? Nebo hledáte pomalu práci, která vás bude skutečně bavit? Svaz aerobiku a fitness FISAF.cz nyní nabízí rekvalifikační kurzy instruktora bodystylingu a instruktora zdravotní tělesné výchovy, a to zcela zdarma! Do projektu se může přihlásit jakákoliv fyzická osoba, pečující o závislého člena rodiny, která je na mateřské dovolené (nebo maximálně 2 roky po ní a má trvalé bydliště v Praze. Rekvalifikační kurz v délce 155 vyučovacích hodin nabízí kvalitní vzdělávání se špičkovými odborníky ve fitness odvětví, v průběhu školení je zajištěno hlídání vašich dětí, stravování, úhrada poplatku za zřízení živnostenského listu, zřízení mezinárodního certifikátu a kurz Základy podnikání ve fitness profesích.

Kontakt pro zájemce: FISAF.cz, Ohradské nám. 7a/1628, Praha 5, 155 00, tel.: 777 668 213, jana.hubacova@fisaf.cz

Workshopy, které z vás učiní profesionály

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 17. a 18. ledna 2015 zajímavý sportovní Camp pro závodníky, trenéry a rozhodčí! Sobotní dopoledne se bude konat závod ve sportovním aerobiku a fitness týmech pro začínající závodníky, odpoledne bude zasvěceno zajímavým přednáškám na téma Výživa a pitný režim sportující mládeže (určeno pro trenéry, závodníky i rodiče), Aerobní kritéria v závodních sestavách a Rozvoj pohybových dovedností u dětí a mládeže. V neděli čeká na pokročilejší zájemce lekce Gymnastické průpravy a workshopy na téma Tvorba choreografie, Využití závěsných systémů v tréninku sportovního aerobiku a Nácvik silových prvků obtížnosti.

Místo konání: Ohradské náměstí 1628/7a, Praha 5, 155 00

Lektoři: Tým lektorů FISAF.cz

Více na www.fisaf.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*