Turecko je díky mírným klimatickým podmínkám v zimních měsících jedním z nejlákavějších cílů pro golfisty i fotbalové hráče, ale nabízí také vynikající wellness pobyty. Turecká riviéra skýtá i na podzim a v zimě pěkné počasí, špičkové zázemí a navíc nádech exotiky.

Turecká riviéra láka golfisty
Turecká riviéra láka golfisty, Foto: archív Neckermann CK

Pokud je vaším snem strávit zimní dovolenou na greenu, pak jistě zamiřte do Turecka. Můžete se zde pod vedením profesionálů připravit na novou golfovou sezónu, a zatímco ostatní budou teprve vzpomínat na podzimní výkony, vy budete v plné formě a připraveni pokořit svůj hendikep. „Golfové tréninkové programy vedené Pavlem Ničem a Alanem Babickým jsou zpracovány podle výukového systému INGOLF Learning System, který respektuje výkonnost každého hráče. Vybrat si můžete z nabídky programů Fanatic, Intensive či Family strukturováných podle pokročilosti a požadavků hráčů,“ představuje nabídku Tatiana Poláková, Neckermann Cestovní kancelář. Samozřejmostí je rezervace hřiště a další s tím spojený servis. Spokojen bude zkrátka každý milovník golfu.

Fotbalový camp – ideální příprava na jaro

Turecko je země, kde lidé fotbal milují a dokáží pro něj také vytvořit náležité podmínky.  Pro soustředění profesionálních i amatérských fotbalových týmů je určen například fotbalový camp Arcadia s 10 travnatými hřišti. „Balíček služeb fotbalového campu umožňuje týmům využití fotbalových hřišť, transfer z hotelu na hřiště a zpátky, praní dresů, vodu v průběhu tréninku a jednou za pobyt zápas s fotbalovým týmem ubytovaným ve stejném hotelu,“ říká Tatiana Poláková, Neckermann CK. „Výhodou je zázemí fitness, krytého bazénu, ale i tradiční turecké lázně hammam nebo sauny,“ dodává. Jistě stojí za to zapracovat na své výkonnosti ve stejném hotelu jako špičkové světové týmy a třeba se tam s nimi i potkat.

Wellness pobyty

Na podzim a v zimě je na Turecké riviéře krásné počasí a klidná atmosféra jako stvořená pro odpočinek. Historické památky a hotely proslulé kvalitou nabízených služeb wellness a spa center lákají spoustu Čechů, jakmile začne být doma nevlídné podzimní počasí. Turecké hotely mají ve valné většině k dispozici profesionální relaxační zónu, kde se můžete svěřit do rukou profesionálů a hodit za hlavu každodenní starosti. Zajímavostí s puncem originality jsou turecké lázně s tradicí a atmosférou Pohádek tisíce a jedné noci. Neváhejte tedy a vyrazte za odpočinkem.

Více na www.ckneckermann.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*