Děti místo posilovny, tak by se dalo nazvat nové cvičení, které pořádá Monkey´s Gym v Galerii Harfa na Praze 9. Maminky se vrátí do kondice a ještě s dětmi zažijí spoustu zábavy.

Cvičení maminek s dětmi
Zacvičíte si společně s vaším miminkem. Foto: www.monkeysgym.cz

Zná to asi každá maminka. Po porodu byste ráda shodila nadbytečné kilogramy a vrátila se na svou původní váhu. Jenže málokdy najdete čas na cvičení, respektive hlídání pro miminko, které si zpravidla na kurzy vzít nemůžete. S řešením toho všeho nyní přicházejí tělocvičny Monkey´s Gym, které pořádají v Galerii Harfa speciální posilování maminek s dětmi od 6 do 18 měsíců.

Místo závaží využijete vaši ratolest, společně si zacvičíte a hlavně příjemně i užitečně strávíte společný čas. Na hodině procvičíte všechny důležité partie těla, břicho, záda, ruce i nohy, to vše pod dohledem zkušených instruktorů, kteří mají děti skutečně rádi. Víme, že děti pak potřebují chvíli klidu, a tak vám tady bude k dispozici dětská hernička – pobyt v dětském koutku pro cvičící je možný v čase 12:30-15:30 zcela zdarma!

Termín: 11. únor 2017, 14:00 – 14:45 hodin

Cena: 190 Kč

Adresa: Monkey´s Gym, Galerie Harfa, Českomoravská 2420/15a, 190 93, Praha 9

Počet cvičících je omezen, lekci si proto rezervujte co nejdříve na https://monkeysgym.webooker.eu/Actions, na info@monkeysgym.cz či telefonicky na  775 161 611.

Více na www.monkeysgym.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*