Kdo hledá hotel pro svou dovolenou na Katschbergu, setkává se všude se jménem Hinteregger. Manželé Wolfgang a Isolde Hinteregger mohou s pýchou tvrdit, že se v oblíbeném zimním sportovním regionu na hranici mezi Salzburskem a Korutany stali svými třemi hotely a lyžařskými chatami   synonymem pro zimní dovolenou. 

Katschberg, Malý dobrodruh
Chcete-li si užít zimní dovolenou, pak vyražte do Katschbergu, kde si můžete zalyžovat na sjezdovkách nebo využít wellness areál. Foto: www.katschberghof.at

S velkým nasazením a gastronomickým know-how zde v bezprostřední blízkosti sjezdovek provozuje tento manželský pár a jejich tři děti rodinný a zážitkový hotel Hinteregger, hotel Lärchenhof a hotel Katschberghof. Pro všechny tři hotely je typická rodinná atmosféra, rakouská pohostinnost, skvělé pohodlí a kvalitní služby. „Máme naše hosty rádi“ – to je motto Hintereggerů, které nejlépe charakterizuje způsob řízení všech jejich čtyřhvězdičkových hotelů.

Hosté hotelů Hinteregger bydlí přímo na sjezdovce a současně jsou v centru střediska. Auto tedy může odpočívat po celou dobu pobytu v garáži, protože všude se dá dojít pěšky.

Podle velikosti (rodinného) rozpočtu na dovolenou si mohou hosté vybrat ze tří hotelů. Kdo rezervuje více než dvě noci, může využít četné výhody karty „Hinterreger-Bonuscard“.

Rodinný zážitkový hotel Hinteregger

Komu záleží na tom, aby byly děti na dovolené šťastné a současně chce mít také chvilky pro sebe, tomu lze doporučit Rodinný zážitkový hotel Hinteregger. „Štastné děti, odpočinutí rodiče“ – to je hlavní motto hotelu Hinteregger. Jednoduše rodinná dovolená, která naplní očekávání i těch nejnáročnějších. Již více než 80 let dlouhá tradice zavazuje. Proč, právě sem?  Hotel se nachází přímo na sjezdovkách, takže se z lyžování můžete kdykoli během dne vrátit do hotelu, dát děti spát a později se na sjezdovky pohodlně a bez stresu s dětmi nebo bez nich vrátit.

Hotel je vybaven šesti hernami a dětským kinem. Zkušené vychovatelky zajišťují dětem zábavu po celý den. Starší mají v hotelu kulečník, stolní tenis a diskotéku. Hotel rovněž zajistí lyžařské kurzy pro děti i vypůjčení lyžařského vybavení.

Rodiče tak mohou vyrazit na sjezdovky sami nebo využít wellness areál o velikosti 1.500 m² a vychutnat si sauny, parní lázně, tepidárium, bylinkovou saunu, vířivky, slaný bazén nebo si zaplavat ve velkém krytém bazéně.

Aby byl zajištěn dokonalý relax, jsou sauny a odpočívárny s čajovým barem umístěny v druhém patře a bazény pro rodiny s dětmi v prvním poschodí.

Samozřejmě nechybí masážní a kosmetické centrum.

V hotelu se nacházejí dvoulůžkové pokoje a 23 velkoryse koncipovaných rodinných apartmánů s oddělenými ložnicemi.

Hotel Lärchenhof: zimní dovolená pro všechny smysly

Čtyřhvězdičkový hotel Lärchenhof uspokojí i ty nejnáročnější. Příjemné prostředí hotelu v typickém alpském stylu, prostorné, pohodlně zařízené pokoje – to vše zprostředkovává pocit pohody a klidu.

Wellness areál je vybaven několika saunami, bazénem a útulnou odpočívárnou.

I v hotelu  Lärchenhof jsou děti samozřejmě vítány – do 2,9 let dokonce zdarma v pokoji rodičů.

Hotel Katschberghof

Třetí z hotelů rodiny Hintereggerů se nachází rovněž přímo u sjezdovky. Díky skvěle vybavenému fitness centru a wellness areálu s bazeném, finskou saunou, parní lázní, limbovou infračervenou kabinou, venkovní saunou s vířivkou a nabídkou masáží osloví především sportovce.

Familien-Erlebnishotel Hinteregger: Katschberg 1, 9863 Rennweg, www.familienhotel-hinteregger.at

Hotel Lärchenhof: Katschberg 14, 9863 Rennweg, www.laerchenhof-katschberg.at

Hotel Katschberghof: Katschberg 4, 9863 Rennweg, www.katschberghof.at

Jak se sem dostanete?

Cesta měří z Prahy necelých pět set kilometrů a trvá šest hodin. Pojedete na České Budějovice, Linz, Salzburg, Bischofshofen, dál přes Flachau do Sankt Michael im Lungau a dál do Katschbergu.

 

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*