Sportovní kemp, Malý dobrodruh
Sportovní příměstský kemp v Monkey´s Gym. Foto: www.monkeysgym.cz

Možná si říkáte, že léto je ještě daleko. Prázdniny jsou tu však cobydup, a pokud chcete, aby se vaše dítko skutečně dobře bavilo, také se trochu hýbalo, něco se naučilo, a přitom se s ním nechcete na delší dobu loučit, pak zvolte variantu příměstského tábora se sportovní tematikou. Unikátní týdenní sportovní kempy tradičně pořádá už několikátý rok Monkey´s Gym v Galerii Harfa na Praze 9 a vybírat si můžete mezi kempem míčových her, atletiky, in-line, anebo můžete své dítě rovnou přihlásit na speciální olympijský kemp!

„O příměstské tábory je mezi rodiči velký zájem. Nabídka je poměrně široká, ale najít kvalitní kemp se sportovní tematikou je stále docela oříšek. Proto jsme se rozhodli zaměřit naši pozornost tímto směrem a dát dětem i rodičům možnost vybrat si hned z několika pohybově zaměřených kempů,“ říká Kristýna Přibylová z tělocvičny Monkey´s Gym, která pro děti pořádá kvalitní příměstské kempy zaměřené na sportování zábavnou formou. „Největší zájem je každý rok o tábory zaměřené na in-line bruslení, ale i míčové hry nebo atletika mají své věrné příznivce. Letos navíc přidáváme díky olympiádě i speciální olympijský kemp, ve kterém si děti vyzkouší řadu méně i více tradičních olympijských sportů.“

Našich kempů se mohou účastnit děti od 3 do 10 let a konají se ve všední dny od 8:30 do 13:00 v pobočce Monkey´s Gym v Harfě. Aktivity probíhají hlavně venku na sportovním hřišti na střeše Galerie Harfa a částečně samozřejmě také v tělocvičně navržené speciálně pro děti. Po celou dobu se dětem věnují kvalifikovaní a zkušení lektoři Monkey´s Gym, s nimiž je vždy zábava. A na co se tedy mohou malí sportovci těšit?

Kemp míčových her se zaměří na hod, chytání, kopání, odpal a další základní míčové dovednosti. Každý den je vybrána trochu jiná zábavná aktivita s míčem a na konci týdne umí děti základy všech míčových sportů. V tělocvičně i na venkovní ploše budou házet na cíl, do dálky, chytat, kopat, hrát florbal, volejbal, basketbal, vybíjenou, přehazovanou nebo tenis. Vše dle precizně zpracované metodiky a pod vedením našich skvělých lektorů. Každý den pak zakončí mini-zápasem a poslední den si děti vyberou nejoblíbenější tři hry na mini-turnaj!

In-line bruslení, Malý dobrodruh
In-line bruslení je oblíbenou letní aktivitou. Foto: www.monkeysgym.cz

Kemp in-line bruslení je tady již tradiční letní aktivitou pro děti. Každá lekce začíná rozcvičkou na bruslích na travnaté ploše. Děti se nejdříve učí na bruslích stát a ťapat. Postupně se osamostatňují a zkoušejí jezdit samy. Pro snazší učení mají instruktoři spoustu vhodných pomůcek, do programu také zařazují jízdu mezi kužely, střelbu na bránu a mnoho dalších her, aby děti bruslení od počátku hlavně bavilo. Kemp je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé, protože děti jsou rozděleny podle úrovně svých dovedností, a pozor: pokroky jsou u všech vidět už za několik dnů!

Atletický kemp povede děti k získání základních dovedností v hlavních atletických disciplínách. I přes velkou popularitu atletiky nemají děti moc možností se s jednotlivými disciplínami setkat v praxi. Odborníci z Monkey´s Gym jim proto chtějí ukázat, že je zábavná a různorodá. Důkladně zpracovaná metodika zahrnuje hod, běh, starty, běh přes překážky, sprint, skok do dálky i do výšky. Vše je přizpůsobeno věku dětí a samozřejmě zábavnou a hravou formou. Rodiče i děti se mohou poslední den těšit na Atletický přebor opičky Loly, kde děti předvedou své nově získané dovednosti.

Speciální olympijský kemp je inspirovaný letošní letní olympiádou a bude plný známých i méně známých olympijských sportů. Děti se seznámí se základy gymnastiky, atletiky, golfu nebo míčových her. Z těch méně známých sportů si vyzkouší třeba lukostřelbu, přetahovanou lanem, kroket, skoky na trampolíně či badminton. Děti se nejen seznámí s myšlenkou olympiády, jejími pravidly a nejznámějšími vítězi, ale budou si samy moci vyzkoušet, jaké to je být olympionikem. Na poslední den vyberou instruktoři společně s dětmi pět nejoblíbenějších sportů a z těch vytvoří závěrečný pětiboj, ale pozor: tady vítězí každý!

Praktické informace:

Cena všech kurzů je shodná: 2 550 Kč/týden

Zcela zdarma je pitný režim, svačina a závěrečná odměna!

Více informací a registrace na jednotlivé kempy najdete na:
http://www.monkeysgym.cz/novinky/prazdninove-sportovni-kempy-256.html

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*