Wellness znamená dobré bytí, které si dnes už rádi dopřejeme i my, Češi. Proto jsme vám našli osm výjimečných míst v Evropě s návodem na relaxaci, kterou jste (nejspíš) ještě nevyzkoušeli. A nebojte se, užijete si to tu i s dětmi!

PATINCE: BUĎTE LEDOVĚ KLIDNÍ

Wellness centrum Hotel Patince stojí 15 km východně od slovenského Komárna a zdejší Centrum regenerace a oddechu si v ničem nezadá se špičkovými centry v Rakousku. Kromě mnoha bazénů tady mají vyhlášený ledový relax a několik zcela unikátních kosmetických služeb – vyzkoušejte třeba tu s názvem Pokoj smyslů! Mají zde hned několik bazénů s blahodárnou termální vodou: velký relaxační, klidový, vnější, dětský a klasický vnitřní bazén. Teplota vody v bazénech se pohybuje od 30 do 36 °C. Ve velkém relaxačním bazénu jsou navíc nejrůznější vodní atrakce: hydromasáže, vodní děla, masážní vodní postele, vodní jeskyně a masážní hřib. V Saunovém světě nechybí finská, bylinková ani parní sauna a „ľadový relax“.

POKOJ SMYSLŮ: Tak se jmenuje slavná protistresová relaxační masáž, kterou si můžete dopřát ve Wellness centru Hotelu Patince na Slovensku. A jak tato zázračná procedura probíhá? Odborník postupně celé vaše tělo „naloží“ do esenciálních olejů z pomerančů a majoránky, což pomáhá od bolestí zad a okamžitě „dobíjí“ při pracovním i osobním přetažení.

UBYTOVÁNÍ: Součástí Wellness centra Patince je čtyřhvězdičkový hotel s nadstandardními pokoji a luxusními apartmány, restauracemi, se slunečnou terasou, barem a kongresovým centrem s kapacitou 300 osob. Večer se tady hraje bowling, kulečník a řádí se v nočním koktejlovém baru.
VSTUPNÉ: 3 hodiny v bazénech: dospělí 9 EUR/děti 6 EUR, 2 hodiny v saunách: dospělí 10 EUR, hosté hotelu mají bazény i sauny zdarma.
PŘÍJEZD: Po D1 na Bratislavu na M1 – Komárno – Patince, cca 450 km.
VÍCE INFORMACÍ: WELLNESS Patince 431, Slovenská republika, tel. +421 35 790 85 00, www.wellnesspatince.sk, www.slovakia.travel,www.sacr.sk

Comments are closed.