O Vánocích by měl člověk udělat něco nejenom pro sebe, ale i pro druhé. V prosinci proběhne už druhý ročník charitativního projektu Plníme dětská přání v OC Park, kde můžete udělat radost dětem z dětských domovů.

Plníme dětská přání, Malý dobrodruh
Zúčastněte se projektu Plníme dětská přání a udělejte radost dětem z dětských domovů. Foto: www.parkhostivar.cz

Organizátoři slavnostně spustí dobročinný projekt 1. prosince 2012 ve 12 hodin za účasti patronek Ivety Vítové, Lucie Křížkové a Lilian Sarah Fischerové. V zahradním podlaží OC Park Hostivař bude stát velký rozsvícený vánoční strom. „U jeho kmenu najdete na podnose položená přáníčka dětí z dětských domovů, které adresovaly Ježíškovi. Vy jim tato přání můžete splnit. Stačí, když si vyberete některý z dopisů a jeden vytoužený dětský dárek zakoupíte,“ říká Karolína Pleštilová, marketingová manažerka OC Park Hostivař.

S výběrem dárků pro děti vám pomohou ochotné hostesky, které budou k dispozici každý všední den od 13 do 20 hodin, o víkendech pak od 10 do 20 hodin. Hostesky vám dárky po zakoupení zabalí a označí. Dárečky poté poputují do Fondu ohrožených dětí a jeho poboček. „Ne každé dítě z dětského domova má to štěstí, že může vyrazit na Vánoce alespoň ke svým příbuzným. Akce s názvem Plníme dětská přání, má dětem připomenout, že na ně někdo myslí. Vánoční dárek je drobnost, která se se v dětském světě počítá a děti to ocení,“ uzavírá Karolína Pleštilová, marketingová manažerka OC Park Hostivař.

V9ce informací na www.parkhostivar.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*