Monkey's Gym, Malý dobrodruh
Tělocvična je určena jen dětem a vybavení bylo vyrobeno speciálně pro ně. Foto: www.monkeysgym.cz

Speciální cvičení pro děti Monkey´s Gym slaví tři roky, kdy pomáhá nejmenším správně se vyvíjet podle unikátní metody psychomotorického vývoje. Oslavy, které vypuknou v neděli 11. října ve 14:00 hodin na obou pobočkách v Praze, budou skutečně velké: po celé odpoledne se bude samozřejmě cvičit, na děti čeká zábavná sportovní olympiáda a bohatý doprovodný program ocení i rodiče!

„Zájemci mohou v tento den zdarma vyzkoušet zkrácené otevřené hodiny pod dohledem zkušených instruktorů v našich speciálních tělocvičnách vyrobených na míru dětem na obou pobočkách v Harfě i Baby Clubu Juklík ve Stodůlkách. Kromě toho však bude po celé odpoledne probíhat dětská mini-olympiáda, s dětmi si vyrobíme zajímavé sportovní náčiní, naučíme je s ním cvičit a to si pak odnesou domů, spolu s malým diplomem opičky Loly, která je maskotem našeho cvičení. K oslavám patří i něco sladkého, každý sportovec si určitě odnese i sladkou odměnu,“ láká na akci Kristýna Přibylová z Monkey´s Gym.

Pro rodiče bude možná tím největším lákadlem přítomnost odborníka na zdravé obouvání ze společnosti Bota-bota, který jim v krátké přednášce vysvětlí, jaké podmínky by měla dětská obuv splňovat, aby u nich v budoucnu nezpůsobila zdravotní problémy. Pomocí unikátního měřiče dětské nohy mohou stanovit, jaký typ boty je pro dané dítko vhodný a odborník předvede užitečné cviky vedoucí k prevenci plochých nohou. V pobočce Monkey´s Gym na Harfě bude pro individuální konzultace k dispozici navíc také zkušená dětská fyzioterapeutka Eva Mackanič, která se ve své přednášce zaměří na správný vývoj dětí i případné neduhy. Ve své praxi se zabývá psychomotorickým vývojem dětí od narození do šesti let, klasickou fyzioterapií, léčbou ženské funkční sterility a poruch pánevního dna metodou Ludmily Mojžíšové. Rodiče se na ni budou moct obrátit s konkrétními dotazy a vše v klidu probrat. Rezervace na akci není nutná, můžete přijít kdykoli během odpoledne až do 18:00 a do programu se zapojit.

Děti cvičí, maminky pracují nebo odpočívají

Tělocvična, Malý dobrodruh
Děti cvičí pod dohledem zkušených lektorů. Foto: www.pixpo.cz

Tělocvična Monkey´s Gym je určena jen dětem a vybavení bylo vyrobeno speciálně pro ně, ať už se jedná o kladiny, bradla, žebřiny, trampolíny, zábavné barevné měkké cvičební prvky nebo horolezeckou stěnu. Cvičí zde děti od 6 měsíců do 7 let a kurzy se konají denně od 9 do 19 hodin, takže si rodiče mohou vybrat z mnoha lekcí pro každou věkovou kategorii, není problém s náhradou hodin, ani s tím, že by ostatní cvičící dětem „utekly“. „Jednotná odborně vytvořená metodika respektuje správný psychomotorický vývoj dětí. V hodinách nechybí hry s míčem, dovednostní aktivity, cviky na nářadí. Trénujeme obratnost i rychlost a prostředí je pozitivní a nesoutěživé – jsme tu pro to, aby děti pohyb bavil. Navíc to u nás každý den vypadá jinak, takže se děti nikdy nenudí,“ dodává Kristýna Přibylová.

Tělocvična Monkey´s Gym je prosklená, rodiče mohou sledovat průběh hodiny i to, jaké pokroky jejich ratolest dělá (od 2,5 let tady děti mohou cvičit bez rodičů), zároveň však mohou využít času k práci, četbě, zkrátka k čemukoliv, na co jim normálně čas nezbývá. K dispozici je dětský koutek a café bar, takže se tady nenudí ani mladší sourozenci (ty ostatně můžete vzít na speciální společné sourozenecké lekce).

Více informací najdete na www.monkeysgym.cz .

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*