Monkey's Gym děti, Malý dobrodruh
Děti při cvičení. Foto: www.monkeysgym.cz

Je tu čas výběru kroužků! Pokud hledáte zábavné a kvalitní cvičení pro děti od 6 měsíců do 7 let, vyzkoušejte jedinečnou tělocvičnu Monkey´s Gym, ve které zkušení instruktoři pracují s dětmi podle unikátní metody psychomotorického vývoje. Monkey´s Gym má v Praze dvě pobočky (na Harfě a ve Stodůlkách) a na obou obrovský výběr kurzů denně od 9:00 do 19:00, takže si vybere i zaneprázdněný rodič. A pozor: Zkušební hodinu tady máte nyní zdarma!

Kvalitní, příjemné a motivující prostředí, unikátní metodika cvičení, zábavné a vždy trochu jiné lekce, kvalifikovaní lektoři a hlavně – spousta zábavy a her pro děti. Kurzy cvičení pro děti zahrnují v Monkey´s Gym vše, co od nich milující rodič očekává. Co se tady však rozhodně „nenosí“ je tlak na specializaci nebo výkon. Děti se tady naučí důležitým základům pohybových dovedností, na kterých pak mohou postavit svůj další sportovní život. V hodinách nechybí hry s míčem, dovednostní aktivity, trénuje se obratnost i rychlost, hrají se sportovní hry, aby si děti pohyb skutečně oblíbily. „Celé prostředí je pozitivní a nesoutěživé, jsme tu hlavně proto, aby děti čas strávený s námi bavil. Děti samy nejvíc oceňují to, že to u nás vypadá každý týden na kurzu úplně jinak,“ říká Kristýna Přibylová z Monkey´s Gym.

Unikátní prosklená tělocvična Monkey´s Gym je prostor vybudovaný zcela na míru dětem a cvičí a baví se v ní jen ty – pro aktivity dospělých není využívána, jako je tomu kdekoliv jinde. Ani by to nešlo, protože je vybavena cvičícím nářadím speciálně pro děti, ať už se jedná o kladiny, bradla, žebřiny, trampolíny, zábavné barevné a měkké cvičební prvky nebo horolezeckou stěnu.

Svoji ratolest můžete do kurzu zapsat kdykoli během roku, ale nyní na začátku semestru je to nejlepší, protože stihnete všechny lekce. Zkušební hodinu máte ZDARMA a věřte, že dítko si prostor, cvičení i lektory zamiluje hned napoprvé a bude se rádo vracet!

V čem je cvičení Monkey‘s Gym jiné:

Moderní přístup k pohybu plný zábavy a atraktivních cviků

Jednotný koncept hodin stanovený odborníkem

2 pobočky v Praze (na Harfě a ve Stodůlkách)

Prosklená tělocvična – rodiče mohou sledovat pokroky svých dětí

Velký výběr kurzů 7 dní v týdnu (9 – 19 hodin)

Bezproblémové omluvy i náhrady zameškaných hodin

 

Více informací najdete na www.monkeysgym.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*