Narozeniny jsou velká událost, na kterou se těší všechny děti. Zajímavý tip na originální oslavu spojenou s aktivním pohybem nabízejí už devátým rokem profesionální dětské tělocvičny Monkey´s Gym. A dort může předat oslavenci opička Lola!

Monkeys Gym narozeninová oslava
Originální oslavu spojenou s aktivním pohybem nabízejí profesionální dětské tělocvičny Monkey´s Gym. Foto: www.monkeysgym.cz

„Oslava narozenin začíná v tělocvičně – naši zkušení lektoři se postarají o to, aby si všechny děti hodinu plnou cviků na nářadí, dovádění a sportovních her a soutěží skutečně užily.  Aktivity chystáme vždy na míru podle věku dětí, jejich počtu a dovedností. Po cvičení pak přichází na řadu samotná oslava – dort, svíčky, rozbalování dárků a hry s kamarády. Slavnostní předání dortu může učinit náš maskot – opička Lola v životní velikosti – atrakce, kterou všechny děti milují,“ přibližuje průběh dětské sportovní narozeninové party Kristýna Přibylová z profesionálních dětských tělocvičen Monkey´s Gym, která tento projekt „rozjela“ v době, kdy u nás marně hledala kvalitní cvičení pro svého, tehdy dvouletého a velmi pohybově nadaného syna. Vzor, jak dobře můžou profesionální tělocvičny pro děti fungovat, si téměř před deseti lety přivezla ze svého pobytu v Americe.

Zábava pro děti, odpočinek pro rodiče

Pokud se rozhodnete uspořádat pro své dítě a jeho kamarády narozeninovou oslavu v Monkey´s Gym, nemusíte si dělat starost s ničím, kromě dárku pro svého oslavence. O vše bude postaráno.

„Samozřejmostí je kompletní servis: příprava pozvánky, narozeninová výzdoba, zajištění programu v tělocvičně, drobné občerstvení pro děti, možnost použití dětského i dospěláckého nádobí i závěrečný úklid. Prostor je vždy rezervován pouze pro konkrétního oslavence, který si s sebou může přivést až 14 kamarádů! Maximální kapacita pro akci je 15 dětí,“ upozorňuje Kristýna Přibylová s tím, že věk neomezují, ale prostor je spíš vhodný pro děti do 10 let.

A co zatím budete dělat vy, když bude o vše postaráno? V průběhu oslavy si můžete v klidu popovídat s ostatními rodiči, dát lehké občerstvení či kávu nebo se i aktivně zapojit do narozeninového dění. Pro menší děti je určený dětský koutek, případně se také mohou účastnit spolu s rodiči cvičení v tělocvičně.

„Obvyklá doba určená pro narozeninovou akci jsou dvě hodiny. Pokud se ale děti dobře baví, není problém za příplatek trvání oslavy prodloužit. V poslední době rodiče stále častěji využívají kromě základního programu i možnost oživit oslavu i některou z našich doplňkových narozeninových aktivit. Hodně oblíbené je například Malování na obličej, Čokoládová fontána, Cvičení a sportovní hry s maskotem Lolou, Výtvarná dílna, Dětské tetování, Diskotéka na známé dětské písničky anebo Profesionální nafocení narozeninové oslavy,“ vyjmenovává další možnosti, jak mohou děti aktivně a zábavně strávit svůj slavnostní den, Kristýna Přibylová z profesionálních dětských tělocvičen Monkey´s Gym.

Monkeys Gym narozeninová oslava
O zábavu a vše kolem oslavy bude postaráno. Foto: www.monkeysgym.cz

Monkey´s Gym jsou profesionální dětské tělocvičny určené dětem od 6 měsíců do 7 let, kde je vše vytvořené dětem na míru. Lektoři pořádají ukázkové hodiny zdarma, kde si můžou děti vše předem vyzkoušet a rodiče prohlédnout. K dispozici je gymnastické nářadí (kladiny, žebřiny, bradla, trampolína) vyrobené speciálně pro děti, vyměkčený povrch pro měkké dopady i dostatečně velký cvičební prostor. Děti nadchne zábavné barevné prostředí i hravá forma výuky, při níž ovšem odborně vzdělaní lektoři kladou důraz na respekt ke správnému psychomotorickému vývoji u dětí a jejich individuálním dispozicím. Tělocvičny Monkeyˈs Gym najdete v Praze v obchodním centru Galerie Harfa, obchodním centru Šestka a v Baby Clubu Juklík ve Stodůlkách. Narozeninové oslavy probíhají v Monkey´s Harfa a Monkey´s Šestka.

Více na www.monkeysgym.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*