Kristýna Přibylová, zakladatelka profesionálních dětských tělocvičen Monkey´s Gym, nabídla spolu se svými lektory pomocnou ruku ukrajinským rodinám, které u nás našly útočiště před válkou, a nabídla jim pro jejich děti možnost zdarma se zúčastnit sportovních kurzů nebo otevřených hodin.

Cvičení dětí Foto: www.monkeysgym.cz

„Vyčlenili jsme pro děti z válkou zasažené Ukrajiny až 100 míst v našich kurzech, které probíhají na třech místech v Praze – v Galerii Harfa na Praze 9, OC Šestka na Praze 6 a v Baby Clubu Juklík na Praze 5. Díky velké kapacitě našich tělocvičen tak mohou ukrajinské děti zdarma navštěvovat kurzy s lektory pro děti od 6 měsíců do 7 let i otevřené hodiny, které jsou vyhrazené pro volné cvičení rodičů s dětmi,“ říká Kristýna Přibylová a dodává, že zájem o tuto aktivitu mezi ukrajinskými maminkami nyní postupně narůstá.

Aby se ukrajinské děti mohly kurzů nebo cvičení v rámci otevřených hodin zúčastnit, je třeba, aby rodiče nebo dospělý doprovod dětí doložili potvrzení o jejich očkování (nebo nějaký ekvivalent z ČR) a potvrzení o pobytu, které děti obdržely při registraci po příchodu do ČR.

Nabídka platí aktuálně až do konce června a bude v případě potřeby dle situace na Ukrajině prodloužena i do dalších měsíců.

Kristýna Přibylová Monkey´s Gym
Kristýna Přibylová. Foto: www.monkeysgym.cz

Více informací na e-mailu: pomoc@monkeysgym.cz

Monkey´s Gym jsou profesionální dětské tělocvičny určené dětem od 6 měsíců do 7 let. Koncept pohybové všestrannosti pro nejmenší, na kterém je odborníky speciálně zpracovaná metodika zdejšího cvičení postavená, zahrnuje vše, co si děti musí v prvních letech svého života v oblasti sportu osvojit. A pro úspěch výuky je taková metodika úplným základem. Děti nadchne zábavné barevné prostředí i hravá forma výuky, při níž odborně vzdělaní lektoři kladou důraz na respekt ke správnému psychomotorickému vývoji dětí a jejich individuálním potřebám. Tělocvičny Monkeyˈs Gym najdete v Praze v OC Galerie Harfa, OC Šestka a v Baby Clubu Juklík ve Stodůlkách. Více na www.monkeysgym.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*